Tacettin Konak tarafından yazılan mesajlar

1. T

Okul İçin Afiş Yapimi

Ardasalar bu hassas konuda yardimlarinizi esirgemediginiz için sizlere minettarım.Vektorel dediginiz aracları biliyorum ama hic kullanmis degilim. Birazcik ps den aniliyorum onada anlama derse tabi:).Emine Hanim dedikleriniz doğru ben de öyle düsünüyorum zaten. Onure etme ve özendirme derken...
  2. T

Okul İçin Afiş Yapimi

Emine Hanim ,ilgi ve alakaniz için tesekkkür ederim. Afis bu sekilde olmayacak bu fikir vermek icin yapilan bir calisma.Simdi amacim sınavi kazanan ögrencileri onure etmek icin bu afisi haziralaycam ( ps demi olur baska bir prgramda mi onu tam bilmiyorum ama) sonra çoğaltip okula ve...
  3. T

Okul İçin Afiş Yapimi

Arkadaslar SBS 'de Fen Lisesi ve Öğremen Lisesi'ni kazanacak ögrencilirimi onure edip gerideki ögrencileride çalismaya özendirmek için bir afis yapip okula ve cevresine asmayi düsünüyorum bunu karakalem seklinde yaptik ama ps de yapamadim yaridımci olursaniz sevinirim.İlgi ve alakaniz...
  4. T

Noktadan Dağılan Arkaplan Yapımı

Elinize saglik..
  5. T

Bir fotoğrafı çizgi karaktere dönüştürme "Resimli Anlatım"

Elinize saglik güzel bir ders. Bu konu ile ilgili bir sey soracaktim.Bu derste anlatilanlari Actions olarak uygulayabilirmiyiz?Yani ögrencilerim icin cd hazirliyorum vesikalik fotografı bu sekilde çizgi filim karakterine dönüstürdükten sonra actions ile diger resimlere bu calismayi uygulayabilir...
  6. T

Türkçesi varken Neden Yabanci Olanı Kullaniyoruz?

-Kamusa (sözlüğe) uzanan el, namusa uzanmıştır. ~ Cemil Meriç ~ -Dilini kaybeden bir millet, herşeyini kaybetmiş demektir. ~ Peyami Safa ~ -Bir ülkenin kanunlarının çiğnenmesinden sonra en büyük suç, dilinin çiğnenmesidir. ~ Walter Lanoor ~ Neden dilimize saldirdiklarini ve dilimizi...
  7. T

Eğitim İmajları (Arşivlik)

Elinize saglik...
  8. T

Türkçesi varken Neden Yabanci Olanı Kullaniyoruz?

START ALMAK > BAŞLAMAK CENTER > MERKEZ RELAX OLMAK > RAHATLAMAK E-MAIL > E-POSTA KOMÜNİKASYON > İLETİŞİM CV > ÖZGEÇMİŞ OKEY > TAMAM TREND > EĞİLİM SPONTANE > KENDİLİĞİNDEN LİNK > BAĞLANTI VERSİYON > SÜRÜM, UYARLAMA EKSTRA > FAZLADAN İMİTASYON > TAKLİT OPTİMİST > İYİMSER SAVE ETMEK > KAYDETMEK...
  9. T

Dilimiz Türkçe mi?

Dilimiz Türkçe mi? Dilimiz Türkçe mi? Birazcık durun ve düşünün. Beynimize dört yandan kement atan mazeretlere inat birazcık düşünün. Bir an mahallenizi gözünüzün önüne getirin. Evinize giderken önünden geçtiğiniz dükkânları hatırlayın. Berberin, kasabın, manavın, kitapçının kısacası her...
  10. T

Türk Dil Kurumu Linki

Arkadaslar herkesi baglayan ve resmiyette de tek yetkili kurum Türk Dil Kurumu linki... Merak ettiklerimizi ve ihtayacimiz olan (Dil ile ilgili) herseyi burda bulabiliriz... http://www.tdk.gov.tr/TR/Default.aspx?F6E10F8892433CFFAAF6AA849816B2EF4376734BED947CDE
  11. T

Kitap okumaya teşvik

Arkadaslar, iciniz rahat olsun bu tür çalişmalar kesinlikle karisilksiz kalmiyor.Bunu bir örenekle aciklayayim... Tabi müsadenizle:) Yükarıda yapilan çalismanin bir benzerini ;ama en acemicesi yaparak bir kaç hafta uyguladim ve bir haftada 700 sayfa kitap okuyan ögrencilerim oldu.Buda bana...
  12. T

Kitap okumaya teşvik

anlatmak istediginizi tam anlamadim ama ben bir kez daha anlatayim bunda bir sakinca yok sanirim. simidi yukarda yapilan seyin herhangi bir sakincasi var mi? ben bir proje dusünmüsüm ustadlarda bunu hayata geciriyor . bunu da insanlarda alsinlar ögrencilerine kulansinlar istiyoruz...
  13. T

Kitap okumaya teşvik

Herkese tesekkürler sagolun. Sayin site yöneticileri ve kiymetli üye kardeslerim haddimi asmazsam eger ,bir teklifim olacak tabi sizlerde uygun görürseniz. Ben istiyorum ki bu tür calismalar daha da fazla olsun ve egitim camiasi bunlardan istifade etsin.söyle bir calisama yapsak nasil...
  14. T

Kitap okumaya teşvik

saygi deger ustadlarim ve Burak HÜSEYİN üstadim ilgi ve alakaniz icin tesekkür ederim. insalah bu tür calismalari kullanacak ögretmenler ve ögrenciler size minettar kalacaktir. sagolun. üsatadim normalde bunu ayri ayir yapamayi düsünmüstüm sebebide yazilarin daha buyük olamasi yani uzaktan daha...
Yukarı Alt