taşçı tarafından yazılan mesajlar

1. taşçı

grafik tasarım+web tasarım/css html

ilan günceldir
  2. taşçı

photoshop+css+html indesign illustrasyon biliyorum 21 yaşındayım uzun soluklu çalışabileceğim ve çalıştıkçada tecrübe kazanabileceğim reklam ajansı arıyorum. tayfuntasci@yahoo.com
  3. taşçı

ilan günceldir
  4. taşçı

ilan günceldir
  5. taşçı

kullandığım programlar: photoshop indesign illüstratör quark dreamweaver/html-css(div) 1 yıl gibi tecrübem var.21 yaşındayım ve uzun soluklu çalışabileceğim bir reklam ajansı arıyorum. tayfuntasci@yahoo.com
  6. taşçı

coreldraw da yazı içerisine resim eklemek

Ya Arkadaşlar Ben Yapamadım Bunu Resim Kayboluyor Ama Resimin Içine Döşenm,yor
  7. taşçı

nakıslı havlu desenlerı

Tam çeyizlik Evlenecek Kızların Dikkatine
  8. taşçı

Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası

Bu Durumda çalışmakmı Yoksa Boş Oturmakmı Daha Dogru Bilmiyorum çalıkça Daha çok Vergi Ver Vergi Verdikçe Daka çok Vergi Allah Sonumuzu Hayır Etsin Bu Gidişle Biz Küçük Işletmeler Batacak Hep Büyükler Kalacak Haydi Hayırlısı
  9. taşçı

sevgililer günü

çok Güzel Ellerine Saglık
  10. taşçı

Müşteriye göre yapılan bir işe tasarım diyebilir misiniz?

Müşteri Ne Istedigini Bilen Kişi Olmalıdır Bazen Ne Istedigini Bilmeyenlerde çıkıyor Tabi Oda Bu Işin Cabası Ama Ne Yapalım Oturtup Bir Kahve Içirerek Bu Işi çözüyorum Ben Sizede Tavsiyem Ilk önce Müşteriyi Gevşetin
  11. taşçı

Türkiye de işkence yok diyenlere ithafen!!! İşkenceler bizi yıldıramaz....

:eek:Güzel Adama Yazık Olmuş Karakoldamı Yapmışlar Bunu
  12. taşçı

çeşitli desenler

Paylaşım Için Sagol
  13. taşçı

Kumaş- parca üzerinde baskı

Ellerine Saglık Admin Kardeş Hoşgeldin Mesajına Yanıt Veremedim Kusura Bakma 25 Mesajı Doldurmaya çalışıyorum Bari Burdan Cevap Vereyim Hoşbuldk Hocam
  14. taşçı

Emprime Baski Farkli Desenler-2-

Güzel Burak Hocam Seni Takipteyim Umarım Rahatsız Etmiyorumdur
  15. taşçı

tasarımcılara söylenen 10 yalan.

Valla çok Dogru Arkadaşım çok Duydum çok Da Duyacagım çok Kolay Geliyor Insanlara Oturdugu Yerde Para Kazanıyorkolay Tabi Oturtacaksın Onları Buraya Görecekler
Yukarı Alt