the xanax tarafından yazılan mesajlar

1. the xanax

Grafik Tasarımlarım

@ucuzarakip Teşekkürler :)
  2. the xanax

Grafik Tasarımlarım

Yorumlarınızı bekliyorum bi kısmı
  3. the xanax

Kartvizit basımı yapan

Merhaba arkadaşlar İstanbul fatih çevresinde kendi yaptığım tasarımı en fazla 2 gün içerisinde teslim yapabilecek birini arıyorum şimdiden teşekkürler
  4. the xanax

İyi Tasarımcı

@Erkan Nehir Kesinlikle. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim :)
  5. the xanax

İyi Tasarımcı

@Erkan Nehir 4 Yıllık okuduğumda takdirde grafik tasarım öğretmenliğine önümde oluyor değilmi 1 sene bekleyip sağlamca çalışıp 4 yıllık okumak en mantıklısı :)
  6. the xanax

İyi Tasarımcı

Haklısınız Photoshop Çok İyi After Effects İyi Corel Draw Çok iyi İlustrator Çok Çok iyi Solid Works Çok iyi Durum bu halde ve 2 yıllık grafik tasarımı düşünüyorum çalışma deneyimim yok kısaca Üniversitemide okudaktak sonra aklıma takılan çoğu forumda 600 tl yazılmış gerçekmi değilmi...
  7. the xanax

İyi Tasarımcı

Merhaba arkadaşlar ufak bir sorum var öncelikle şunları belirteyim soyut ve şahıs örneği Grafik tasarımı okumayı düşünen bir insan Photoshop - After Effects - Corel Draw - İlustrator Ve Solid Works temellerine sahip iyi ve orta derecelerde kullanabildiği ek olarak 2 yıllık grafik tasarım...
  8. the xanax

Böyle bir video

Merhaba arkadaşlar ufak bir sorum var biliyorum konu yanlış yerde fakat forumlarla pek içli dışlı değilim ufak çaplı bir müzisyenim ve artık güzel videolar'la çalışmam gerekiyor grafikte photoshop - solid dışı pek fazla bilgim yok sorum şu ki Böyle bir video hazırlamam için neye ihtiyacım...
  9. the xanax

Efektler

Üst resim için 3 arka plan gerekli olan action'un ismi yanlış hatırlamıyosam Lıghter 052 olarak ara bulabilirsin Alt grafik için Redo One actions 'unu bulup yapabilirsin :)
  10. the xanax

Grafik bölümü hakkında

Yorumunuz için teşekkürler bilgi ve deneyimleriniz duymak güzel grafik bölümü okumakta ciddi düzeyde kararlıyım inşallah başarıyı elde ederim temel bilgilerim çok fazla sağlam olmasada küçümsenmeyecek derecede orta düzeyde İş ve staj konusunda inşallah sizin gibi şanslı olurum :) Yorumunuz...
  11. the xanax

Grafik bölümü hakkında

Merhaba arkadaşlar ben lise son öğrencisiyim hiç vakit kaybetmeden 2 senelik geçiş hakkımı kullanmak istiyorum ve Makine ressamlığı dalından mezun olucam ve grafik tasarım bölümüne geçiş hakkım var grafik üzerine bilgim var web tasarım olarak bir çok referanslı iş yaptım fakat bunlar iş sektörü...
  12. the xanax

karakalem çalışması yaptırmak istiyorum

Çalışma yaptırıldı teşekkürler
  13. the xanax

karakalem çalışması yaptırmak istiyorum

Merhaba arkadaşlar , Bir tane karakalem çalışması yaptırmak istiyorum ücretiyle tabi yapmak isteyen veya ilgilenen varsa pm ile msn adresini yada fb adresini iletirse sevinirim :)
Yukarı Alt