tscakir tarafından yazılan mesajlar

1. tscakir

ilk website tasarımım

teşekkürler yorumlarınız için
  2. tscakir

ilk website tasarımım

ilk website tasarımım. yorumlarınıza sunuyorum arkadaşlar...
  3. tscakir

tscgraphic2

yorumlara devam arkadaşlar
  4. tscakir

Amatör Çalışmalarım

ilk olarak belirtmek isterim ki biraz gerçekçi konuşucam ama çok güzel çok mükemmel demektense daha faydalı bir yorum yapacağıma şimdiden güvenebilirsiniz. 1-photoshopa ne kadar önce başlarsanız o kadar diğerlerinden önde olursunuz o yüzden güzel bir iş yapmışsınız erken başlamakla. 2- web...
  5. tscakir

tscgraphic2

teşekkürler
  6. tscakir

tscgraphic2

arkadaşlar bir başka çalışmam yorumlarınızı bekliyorum... iki tane çizgi göze çarpıyor onları ölçüm yaptıktan sonra silmem gerekiyordu unutmuşum af ola..
  7. tscakir

tscgraphic

yorumları bekliyorum arkadaşlar...
  8. tscakir

tscgraphic

yorumlarınızı bekliyorum
  9. tscakir

İlk logo denemem

logo dendiğnde akla iki tür logo gelir bunlar typelogo yani yazıdan oluşan logolar bir de amblemler vardır. logo yapımında sadelik ve özgünlük çok önemlidir. eğer siz de bir hedef doğrultusunda kendininizi geliştirirseniz çok daha başarılı bir çalışma ortaya çıkacaktır.
  10. tscakir

Pax Columba grubu logosu

evet arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum
  11. tscakir

Pax Columba grubu logosu

Merhaba arkadaslar pax columba grubu icin hazirladigim bir logo. logo da style da kullandim cunku album logosu da istemislerdi. boyle bir sey tasarladim acimasiz ama faydali yorumlarinizi bekliyorum
  12. tscakir

grafikerler olimpiyatı

bu daha güzel olmuş ama en alttaki logo ve soldaki diğer renkli kısmı alırsan daha güzel bir çalışma çıkar başarılar
  13. tscakir

Facebook profil resmim

Merhaba, teşekkürler yorum için ogrenci olduğum icin bugün yazabildim. Birkaç hafta sonra elime Photoshop geçerse en kısa sürede çalısmamı geliştiririm inşallah :grafikerler:
  14. tscakir

14 şubat sevgililer günü

Tüm Müslüman aleminin kandili mübarek olsun
  15. tscakir

Tsc graphıc

@BYProLiGht teşekkürler
Yukarı Alt