ufukasia tarafından yazılan mesajlar

1. ufukasia

Youtube logom(yapma videosu anlatımlı)

Kanları bozuk insan çok var canını sıkma onlar kendi analarına küfür edilse rahatsız olmayan tiplerdir bu ülkede yeterince var canını sıkma hele youtubede
  2. ufukasia

Grafik Okumak İstiyorum

Ek iş olarak yap bence www.ufukhoca.net www.dugunslayti.net www.ufukhoca.net/cv
  3. ufukasia

After Effects Calismasi Album

Biraz lakayit hizli yorum yapmışım özür dilerim basit olmuş. Piyasada çok profesyonel bedavaya örnek var www.ufukhoca.net www.dugunslayti.net www.ufukhoca.net/cv
  4. ufukasia

After effect albüm sitesi açtım düşünceleriniz ?

www.dugunslayti.net Beyenilerinize sunuyorum. Değişmesi gereken eksik birşey varmı? mortal kombat 9 türkçe yama get fit with mel b türkçe yama www.ufukhoca.net www.ufukhoca.net/cv
  5. ufukasia

After Effects Calismasi Album

Bu ne ya olmamış sitemi ziyaret et www.dugunslayti.net mortal kombat 9 ve get fit with mel b türkçe yama yapımcısı
  6. ufukasia

Soru Bankası Kapak Çalışmaları

Hem ogretmenim hem tasarimci su bana biraz zit geldi test=135 , soru=1234 yerinr 135 test 1234 soru olmamalimi acizane kanaatim
  7. ufukasia

Bilgisayar firmasına logo

Bence eymeyin geometrik sekil olarakta simetri guzellegini bozmayalim kanaatindeyim mortal kombat 9 ve get fit with mel b türkçe yama yapımcısı
  8. ufukasia

Sallantı Etiket Tasarımım

Belkide görmediğim bir çok gizli şey var inanılmaz olmuş 5 yıldız mortal kombat 9 ve get fit with mel b türkçe yama yapımcısı
  9. ufukasia

Adobe After Sorunu

Arkadasim indirdigin video bazi ek efekler gerektiriyor olabilir mesela element veya twing ve bilme ne light gibi ozel firmalarin urettigi effectler var o siteye bak hangi baslik altinda ve aep. Yuklenirken ney eksik diyor sana herseyden once quictime yuklu degilse sorun yuzde 90 bundandir...
  10. ufukasia

FaceBook Sayfam için tasarladığım grafikler

Cok guzeller orta insan yuzu biraz fazla canli okadar mortal kombat 9 ve get fit with mel b türkçe yama yapımcısı
  11. ufukasia

Turkıs Pizza El ilanı Acil yorumlarınız gerekıo....

Hocam sari kirmizi yesil ama turkish pizza bence turkish pizza yazisini mavi gradiyent versen bu ikilenden kurtulursun ben afisi gordum kanım dondu :( tasarim guzel mortal kombat 9 ve get fit with mel b türkçe yama yapımcısı Pizzayi one cikarman digerlerinide arkaya atman daha mantikli...
  12. ufukasia

Gürbilek Petrol - Logo Tasarımı

Logo insanlarin aklinda kalmasi kolaylaşsın mantığıyla ihtiyaç duyulur. Bu yüzden sizin ateş alelade bir ateş bi geometrik keskin şekli olmalı buda tek basina logo olmalı mesela düşünün bu tek atesi herhangi bir duvarda goren bu petrol şirketini animsayabilirmi normal bir ateş der geçer...
Yukarı Alt