XHASANX tarafından yazılan mesajlar

1. X

Broşür Yaptırılacaktır.

broşür tasarımınızı yapabilirim burcu.aslannn@gmail.com çalışmalarımdan örneklerde görebilirsiniz
  2. X

Logo ücreti ne kadar

logo tasarımınızda sıze yardımcı olabilirm burcu.aslannn@gmail.com
  3. X

Grafiker ile yardımcı grafikerler

cumartesi günleri çalışma varmı acaba?yada cumartesi kaça kadar çalışıyorssunuz
  4. X

Ürün tanıtımkataloğu tasarımı

merhaba, çalışmanızı profesyonel bir şekilde yapabılırım. ücret konusunda maılleşerek halledebilir ancak 250 tl değil tabii ki real carrefour medıa markt bu tarz ınsertler tasarım gerektıren işlerdir 250 tl yede 8 sayfanın tasarımı yapılmaz burcu.aslannn@gmail.com
  5. X

Logo ve kartvizit tasarımı yapabilecek nitelikli profesyonel aranmaktadır.

ıyı bır tasarımcıyımdır çalışmak ısterim burcu.aslannn@gmail.com
  6. X

acil grafiker

merhaba istersenız çalışabılırız bır kaç iş yollarsanız yapıp yollarım ve kararınızı verırsınız burcu.aslannn@gmail.com
  7. X

Şirketime kurumsal kimlik çalışması yapmak istiyorum

logo ve kurumsal kımlık çalışmanızda sıze ıstenılen şekılde yardımcı olabılırım alternatıflı olarak çalışılıp beğenınıze sunulur 0507 499 00 50 burcu aslan
  8. X

Logo Lazım çalışmak isteyen benimle iletişime geçsin lütfe

Merhabalar istenilen şekılde bı logo çalışması yapabılırım değişik şekıllerde alternatifli olarak ıletışıme geçebışlırsınız burcu aslan 05074990050
  9. X

Broşür Tasarımı yaptırılacaktır

burcu.aslannn@gmail.com adresınden ulaşabılırsınız.... tasarım ve baskı konusunda yardımcı olabılırım zamanında ve en ıyı çalışma için yanınızdayız..... burcu aslan....
  10. X

ACİL frelance calısacak grafiker

burcu.aslannn@gmail.com adresınden bana ulaşabılırsınız .... hertürlü grafik tasarım konusunda yardımcı olabılırım ... kurumsal kımlık konusunda referanslarımı görebılırsınız.... burcu aslan......
  11. X

Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbul

grafiker aramaktayız simya ajans olarak görüşmek ısterız yerımız istoçtadır.0212 659 03 55-45 burcu aslan
  12. X

Acil grafiker ariyoruz

Ajansimizda çalişacak insört konusunda tecrübeli takim arkadaşlari ariyoruz çok acil .... Burcu aslan 05416931846
  13. X

50 çeşit hazır kutu tasarımları bıçakları ile (eps)

arkadaşlar çok teşşkür edrım
  14. X

Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum

merhaba ben kupon ajansdan burcu ajansımıza acil yardımcı grafiker arıyoruz sizde uygun görürsenız görüşmek ısterız merkez mah. ahmet taner kışlalı cad. yılmaz erkan iş merkezi no:18-22 kat 3 avcılar belediyesenın karşısında
  15. X

Mönü Çalışması Yapacak Grafiker Aranıyor

uygun fıyata size yardımcı olabılırım özel msj atmanız yeterli
Yukarı Alt