Türkiye’nin İlk Hem Windows Hem de Android İşletim Sistemine Sahip 10.1” 2in1 Tablet Bilgisayarı

Yazar Tarih: 06 Temmuz 2015
DARK-EVO I1045

Türkiye’nin İlk Hem Windows Hem de Android İşletim Sistemine Sahip 10.1” 2in1 Tablet Bilgisayarı
Tablet alırken öncelikle karar vermeniz gereken konulardan belki de en önemlisi işletim sistemidir. Özellikle en çok kullanılan uygulamalara verdiği destek, performansı, stabilitesi ve size verdiği kalite hissi memnuniyeti önemli oranda etkilemektedir. 2011 yılından beri tablet konusunda gösterdiği uzmanlığı ile 50’den fazla başarılı modeli Türk kullanıcısıyla buluşturan Dark; Türkiye’nin en sevilen ve en çok tercih edilen işletim sistemi olan Android ve Windows’u aynı tablette bir araya getirdi ve
EVO I1045’i tasarladı.

DARK-EVO I1045

Hala tablet mi notebook mu alacağınızakarar veremiyor musunuz?
O zaman Dark EVO I1045’in 2’si bir arada tasarımını görmediniz demektir. Tablet ile tam bir dizüstü ergonomisi yaşamanız için tasarlanan EVO I1045, manyetik olarak temas kurduğu touchpad’li klavyesiüzerinden başka hiçbir bağlantıya ihtiyaç duymadan haberleşerek rahat ve ergonomik bir kullanım sunar. İstediğinizde tabletinizi klavyesinden kolayca ayırabilir ve notebook’dan tablete hızlı bir geçiş yaşayabilirsiniz.

Peki ya Performans? Çift İşletim Sistemi Geçişi Kolay mı?
Tek tuş ile Windows 8.1 ve Android 4.4 KitKat işletim sistemleri arasında geçiş yapılabilen EVOI1045, bilgisayarınızın performansını tablete getiren Intel Atom Z3735F dört çekirdekli işlemci, 2GB dahili bellek ve 32GBdepolama alanı ile birlikte geliyor. 1280×800 çözünürlüklü 10.1” HD IPSekranlı EVOI1045 mini HDMI bağlantı noktası sayesinde tabletinizi Windows üzerinde ikinci bir ekran olarak kullanmaya da TV’nizin geniş ekranında kullanıma da izin veriyor. Yerleşik donanımsal GPS desteği ile Wifi/Bluetooth kablosuz ağ teknolojileri ve 2Mp ön / 5Mp arka kamerası ile eksiksiz bir mobil deneyim EVOI1045’in DNA’sında gizli!

Google Play Store’un 1.5 Milyon’dan fazla uygulamasından dilediğinizi kullanabilmenin yanısıra alıştığınız, Windows altında kullandığınız kişisel ya da iş uygulamalarını yanınızda taşıyabilecek; istediğinizde işletim sistemi değiştirebilecek ve doyamayacağınız kadar fazla özellik ile aynı anda hem notebook hem de tablet sahibi olacaksınız!

Bu ürünü Hepsiburada, Teknobiyotik.com, Gittigidiyor, N11 ve tüm Akortek bayiilerinden satın alabilirsiniz.

Grafik Haber