Ünlü Disney Animatöründen Büyüleyici Bir Animasyon

Yazar Tarih: 29 Haziran 2014

Ünlü Disney Animatörülerinden biri ve Star Trek ve Tarzan gibi yapımların ustası olan Glen Keane, yeni kısa animasyon filmi Duet‘i yayınladı. Duet kısa animasyon filmi, yaşamları hiç kesişmeyen paralel bir şekilde yaşayan bir genç ve bir kızın yaşamlarının daha sonraki ksımlarındaki kesişimini anlatıyor.

Keane‘in animason filminde bir tane bile diyalog geçmezken mavi arka planı ve büyüleyici yapısı ile izleyiciye tüm duyguları aktarabiliyor. Aşağıdan bu büyüleyici kısa animasyon filmini izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

A Charming Animation By Renowned Disney Animator Glen Keane

Renowned animator and illustrator Glen Keane has released a new animated short titled ‘Duet’. ‘Duet’ follows the adventures of a young boy and girl who leads parallel lives but somehow meet each other later in life. The young boy, accompanied by his pet dog spends most of his time enjoying the outdoors, while the girl grows up to be a dancer. The animation is beautifully drawn against a blue background with delicate illuminated lines and manages to be expressive without dialogue. 

Mustafa Şevki Coşar

www.twitter.com/mustafasevki