Arama sonuçları

 1. Ramiz TAYFUR

  Aİ Formatında Adisyon Tipi Perakende Satış Faturası

  Arkadaşlar merhabalar, Uzun bir aradan sonra aranızdayım. Evlilik telaşıydı, iş hayatıydı, autsors destekler zırva üstüne zırvalar derken kendimize değer kattığımız ortamlardan ve insanlardan uzak kaldık :(. Sizden ricam olacak oda şu ki Aİ formatında adisyon tipi perakende satış faturası...
 2. Ramiz TAYFUR

  Mobil Login Tasarımı

  Can sıkıntısı ile ortaya çıkan mobil app login tasarımı..
 3. Ramiz TAYFUR

  Photoshop İçin Yeni TL Simgesi

  Tasarımcıların derdine derman olacak ve yazı yazarken ofis dosyalarında nasıl TL simgesini yazarak kullanıyorsak, Photoshop’tada kullanabileceğimiz shape formatında TL simgesiyaptım. Herkesin işine yarayacağını düşünüyorum. Açıkcası E-ticaret sektöründe çalıştığım için kampanya bannerlarında...
 4. Ramiz TAYFUR

  Kurumsal Direct Page Arayüz Tasarımı

  İki satış modeline sahip kurumsal firma için direct page arayüz tasarımının ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz. HTML Link
 5. Ramiz TAYFUR

  Soma, unutmayacağız! illustrasyon çalışması

  Soma için yaptığım illustrasyon çalışmam..
 6. Ramiz TAYFUR

  Logodaki font nedir?

  Merhaba arkadaşlar aşağıdaki fontun adını bilen arkadaşlar varsa bilgi verebilirmi ?
 7. Ramiz TAYFUR

  Indirim kuponu çalışması

  Şirket için tasarladığım indirim kuponu, spor salonları ve kulüpler için dağıtılacak amacı %15'lik indirim kodlarını kazı kazan mantığı ile vurgulamak yorumlarınızı bekliyorum..
 8. Ramiz TAYFUR

  Kişisel web sitem için logo çalışmaları

  Merhaba arkadaşlar, Web sitemin arayüzüne başlamadan önce logoyu netleştirmek istiyorum. Gerek logo, gerek font, gerekse renklerin kombinasyonu için sizden tavsiyeler rica ediyorum. Beğeninize sunuyorum :
 9. Ramiz TAYFUR

  Mailing için Kayak sezonu tasarımı

  Merhaba arkadaşlar kayak sezonu için mailing yapıcam ve bunun için görsel tasarladım sizce markaları iyi anlatabiliyormuyuz? Sizin görüşlerinizi öğrenebilirmiyim..
 10. Ramiz TAYFUR

  Matbaa çalışmamı kabul etmedi nasıl bir yol izlemem gerek?

  Kabartma Laklı - Mat Selefon kartvizit yaptımak istedim ama matbaa lak çalışması olmadığını söyledi nasıl bir yol izlemem gerekiyor, Çalışmam aşağıdaki gibidir..
 11. Ramiz TAYFUR

  Font'un adı nedir ?

  Online satış sitemiz için tasarladığım slider'ımda Kalbine ve babaların yaz fontlarının isimlerini bilen varmı arkadaşlar?
Yukarı Alt