Arama sonuçları

 1. IceBurst

  mrb

  Hoşgeldin :) Bende Bursa. :)
 2. IceBurst

  site için hazırladığım küçük bir çalışma daha...

  Çok güzel bir çalışma olmuş. Bana farklı gelen gülücük işareti "(:" bana çok farklı geliyor o yüzden ilk dikkatimi çeken o oldu :)
 3. IceBurst

  Çalışmam

  Yaptığınız güzel yorumlar için teşekkür ederim. Evet dekube iyi olmadığı için öyle bir effect verdim :D Bu benim 2. çalışmamdı. Gerçekten teşekkür ederim. :) Yorumlarınızı bekliyorum :)
 4. IceBurst

  Çalışmam

  Photoshop'u kendi başıma öğrenmeye çalışırken böyle bir çalışma yaptım. Reklam amacım yok! Bilmem beğenirmisiniz :) Yorumlarınız benim için önemli. :) Resim görünmezse link; http://img227.imageshack.us/img227/6062/iceburstc2xw2.png
 5. IceBurst

  İlk calişmam...

  Güzel bir çalışma eline sağlık. Anasayfa, Hakkımızda ve İletişim kelimelerini farklı bir renkte yapmak bana göre daha hoş dururdu. İlk tasarımına göre gayet güzel. :)
 6. IceBurst

  İlk tasarımım.

  Bu ilk çalışmam. Henüz bu konularda fazla bir bilgim yok, düşündüğüm birşeyi photoshopta yapmaya çalıştım. Logo gibi birşey düşünmüştüm ama bu pek logo sayılmaz :) Yorumlarınız benim için önemli. :) Resim açılmazsa resim linki; http://img221.imageshack.us/img221/5987/firstworkqo4.png
 7. IceBurst

  Merhaba

  Özür dilerim küçük bir bölümünü farketmemişim. 14-) Sanal ortamda Büyük harf bağırmayı simgelediği için; mesajları büyük harfle yazmak ve kalın (bold) yazı yazmak yasaktır.
 8. IceBurst

  Merhaba

  Forum kurallarını okudum ve anladım. :)
 9. IceBurst

  Merhaba

  Merhaba, Ben Barış (IceBurst). Grafiker olmak isteyen kendi halinde biriyim. 15 yaşındayım. Lise 2'ye gidiyorum. Tasarımı seviyorum. Grafikerlik okumak istiyorum. Umarım grafiker olabilirim. Bu forum hoşuma gitti, forumda bir ben eksiktim şimdi tam oldu :)
Yukarı Alt