Arama sonuçları

1. İ

Yardım edermisiniz siteme tasarim yapmak istiyorum..

Meraba arkdaşlar inşaat sektörü ile ugrasiyorumda. Bunun için site satın aldım ama ayarlarını bilmiyorum. istiyorumki anasayfaya index eklemek ve o indexin için anasayfa vizyon vs. vs. bunları bana gösterirseniz ftp nasil ayarlancagini cok memnun olurum..
  2. İ

Cs5 yazı fontlarımı nasıl kaydeticem lütfen yardım

Arkadaşlar ben fotoya yazı ekliyorum mesela 100 tane foto var aynı yazıyı eklicem tekrar tekrar mı yazıcam bunun bi kolay yönü yokmu kopyala yapiştir gibi bulamadım ya
  3. İ

Arka plan hazırlamak ( resimli anlatım )

Hocam eline koluna saglik valla yeni başliyanlardan biriyim harbi çok güzel :)
  4. İ

İnşaat Üzerine Hazir logosu olan varsa içeri lütfen

KILIÇOĞULLARI GAYRİMENKUL HARFİYAT İNŞAAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİC. LTD.ŞTİ. İnşaat üzerine bi logo yapmam gerek 100 tane 50 tane felan 2-3 gün içerisinde sizdende yardim bekliyorum lütfen yapanlar özel msj veya ibo_keles@hotmail.com email göndersinler cok acill Tesskrler.. Hazir logolarda...
  5. İ

Corel Draw Kullanım Kılavuzu

Hocam bu dosya not defterindemi aciliyor hangi program üzerine aciliyor ?
  6. İ

Photoshopta Logo yapmak ( resimli anlatım )

Yararli paylasim eyvallah
  7. İ

Erkek Desenleri

Güzel paylasim..
  8. İ

Suna Benzer Veya Değişik Bi Logo Lazim İçeri Lütfen.

KILIÇOĞULLARI GAYRİMENKUL HARFİYAT İNŞAAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİC. LTD.ŞTİ. İnşaat üzerine bi logo yapmam gerek 100 tane 50 tane felan 2-3 gün içerisinde sizdende yardim bekliyorum lütfen yapanlar özel msj veya ibo_keles@hotmail.com email göndersinler cok acill Tesskrler..
  9. İ

Birinin yüzüyle oynama ( resimli anlatım )

güzel bi paylaşim eline saglik..
  10. İ

Grafik Ve Tasarim Ögrenmek İstiyorum . .

Hepinize Cok tessekür ediyorum. Hepsi yararli tavsiyeler başarilar.. :)
  11. İ

Tasarımda Semiyotik Bilimi ve Renkler..

Güzel bi paylaşima benziyor suan yazicidan cikartiyorum inş bunlarin bi faydasini görürüz ve umuruyorumda.. Başarilar.
  12. İ

Grafik Ve Tasarim Ögrenmek İstiyorum . .

Meraba arkdaşlar ben grafik ve tasarim ögrenmek istiyorum böle eğlenceli bi kişiyimdir. Hemen söze girmek gerekirse İlk nereden başlamaliyim hangi programlari indirmeli ve ögrenmeli ezberlemem gerekir.. En cok logo ve resim için gerek li bana.
  13. İ

Sizce Hangisi ?

Güzel bi tasarim olmuş.
  14. İ

İlk Logo Çalışmam

Ne tür Programla yaptiniz bunu acaba ?
Yukarı Alt