Arama sonuçları

1. elfin58

Kapak İstek ...YİBONUN SESİ

@hilmi0707 hilmi bey inanın bu mesajı okurken çok duygulandım, ve size çok ama çok teşekkür ederim, duygularıma tercüman oldunuz...ne kadar teşekkür etsem az...
  2. elfin58

@Funda Arıcı Funda hanım ilginiz için teşekkürler. Ben hazıra konup 'Bana kapak yapın, kullanayım' gibi bir isteğim olmadı, sadece daha profesyonel yapan ve bu konuda boş vakti olup yardım etmek isteyen arkadaş olur diye konu açtım. Hani olurya bu çorbada benim de bir tuzum olsun diye yapmak...
  3. elfin58

@Ömer KORKMAZER Şov yapmanın lüzumu yok beyfendi. Masum bir istekti. Yorum yapmak zorunda değilsin.
  4. elfin58

mERHABA,...Kendim denedim ama çok çok acemi olduğum için olmuyor..çıkaracağımız bir dergi için papatya kullanarak 'YİBONUN SESİ' yazabilecek bir yardımsever arıyorum şimdiden teşekkür ederim..... Papatya herhangi bir şekilde fiğür olabilir, yazının bir yerine sıkıştırılabilir :)
  5. elfin58

okul logosu

LÜTFEN binm için çok önemli...
  6. elfin58

okul logosu

bu logodaki yazı gibi eğik yazıyı nasıl yazabilrim aca, biri bana psd sini verebilir mi:)
  7. elfin58

Logo Tasarımında Profesyonel Olun!

linkler sizlere ömür
  8. elfin58

knockout 2

birincisi bu eklenti corel için mi yoksa fotoşop için mi anlamadım çünkü indirdiğimde değişik bir dosya buldum karşımda. Yok corel içinse bu bölümde ne geziyor :D İkincisi bu plungin nasıl ekleniyor..
  9. elfin58

Flaming Pear / Flood (Dalga Efekti)

link ölü.......
  10. elfin58

Photoshop Dersi : Yazıyı Yuvarlama

aradığımı sonunda buldum.Benim için tarifi imkansız derece önemli bir uygulama.Tşkler ...
  11. elfin58

yuvarlak yazı?

Üstteki flood oldu pardon :) Dairelerin yuvarlak olması ilginç geldim bana :) dermişim latife bir yana hocam tam yuvarlak olmadı dediğim şekil için değil yazı için geçerli. yazıyı ddeediğiniz şekilde ayarladım ama tam yuvarlak olmuyor. üstteki logoyu bu şekil yapamam mesela ? forumda var...
  12. elfin58

yuvarlak yazı?

@elfin58 ve ben ayarları yazı için denedim tam bir yuvasrrlak hiç olmadı .mesela sizin şekilde yuvarlanmış ama ben her ayarı denedim olmadı tasm yuvarlak ?
  13. elfin58

yuvarlak yazı?

yalnız küçük bir sorun var :) O yuvarlak şekli nasıl çizeceğim :)
  14. elfin58

yuvarlak yazı?

Hay Allah razı olsun, bunlar küçük seyler gibi görünssede mesleğim icabı inanılmaz derecede işime yarıyor. Azbbubuk kıvıracam bu işi galiba :)
  15. elfin58

yuvarlak yazı?

Umarım yanlış yere açmadım konuyu: Bu logodaki gibi ''TÜRKİYE CUMHURİYET KULA KAYMAKAMLIĞI'' yazını yuvarlak yapma işibni nasıl yapabilirim ? Şimdiden tşk ler :)
  16. elfin58

Bir kızı robota dönüştürmek ( resimli anlatim )

süper olmuş gerçekten, böyle çalışmaları gördükçe heversim artıyor :)
  17. elfin58

Türkiye de işkence yok diyenlere ithafen!!! İşkenceler bizi yıldıramaz....

Bence pek gerçekçi durmuyor. Yani manipulasyon olduğu ilşk bastan belii :)
  18. elfin58

boş vakitlerde yapılan bir çalışma

1. rsimdeki kadın çok güzel kaşlarını aldırmış :D Fatma girik e benzettim. emeğinize sağlık....
  19. elfin58

küçük bir logo lazım :)

@ceddindeden Teşekkürler ama geç oldu biraz, kullandım emine kardeşin logosunu :)
  20. elfin58

el yazısı fontları

tşkler....
Yukarı Alt