Arama sonuçları

1. cashanart

Tshirt için dijital tekstil baskı

merhaba arkadaşlar tshirt üzerine baskı yapmayı planlıyorum bunun için araştırmalar yaptım fakat çözümleyemediğim bikaç şey var. öncelikle dijital tekstil baskı yöntemini denedim fakat kullandığım tişörtlerde baskı bir yıkamadan sonra çıktı bunun için baskı öncesi ne gibi işlemler uygulanabilir...
  2. cashanart

T-Shirt baskı konusunda yardım

@koldugmesi digital baskı ve empirime baskılardan hangisini tavsiye edersiniz kalite ve uzun süre kullanım açısından
  3. cashanart

karakter illüstrasyon çalışmam "oldboy"

@tasarimix teşekkür ederim
  4. cashanart

Illüstrasyon çalışması , afiş,poster,tshirt tasarımı

@Murat Vardar teşekkür ederim
  5. cashanart

Illüstrasyon çalışması , afiş,poster,tshirt tasarımı

@darkerelf teşekkürler. sadece tişört tasarımı için yapılmış bir çalışma değildi afiş ve poster illüstrasyon olarak yapmıştım tişört içinde uygulanabilir diye düşündüm. evet vintage olan objeler yerleştirilmiştir
  6. cashanart

"Burn" Tipografi çalışması

7. cashanart

Walking Cat

8. cashanart

"Cash" tipograffiti

9. cashanart

FlameMan"Burn" illüstrasyon

10. cashanart

karakter çalışmam AfroMan

11. cashanart

Logo denemesi

@b3krkdk aslında var olan bir firmanın logosundan yola çıkarak yapmadım tasarımı kendi hayali bir logo amacınla yola çıktım ama var olan herkesin bildiği burn logosu sanırım akıllara geliyor
  12. cashanart

Logo denemesi

13. cashanart

gerilla

14. cashanart

Diren !

15. cashanart

illüstrasyon çalışmam "dope music"

kopyası çıkarılmış bir iş değildir kendimce uzun süredir illüstrasyon çalışmalarını takip etmekteyim ve elimden geldiğince uğraş vermekteyim. yaptığım bu iş ilk başladığım zamanlarda yapmış olduğum ve teknik bilgimin zayıf olduğu zamanlarda yapmıştım . esinlenme diyorsanız elbetteki yapılan...
  16. cashanart

illüstrasyon çalışmam "dope music"

yapmış olduğum demiştim bana ait bir çalışmadır başka nasıl bir özgünlük arıyordunuz
Yukarı Alt