Arama sonuçları

1. N

MAC QUARK - Link Yardımı..

Arkadaşlar daha önce bu konu hakk›nda yard›m istemiştim MAC QUARK’da (Version fark etmez) birbiri ard›na s›ral›, devaml› metin alanlar› aras›nda link (zincirlemeli, birbire bağl›) uyguluyorum. Bu linki kopard›ğımda mevcut yaz›lar, ilk yaz› alan›na toplan›yor diğer alanlar boşal›yor, ben...
  2. N

quakta yazı metinleri "Find/Change" (yardım)

ilgi alakanıza teşekkür ederim stleyl sheest'de hallettim.
  3. N

quakta yazı metinleri "Find/Change" (yardım)

Hayırlı günler. Quark'da versionlar hangisi olursa olsun yazı metninde aynı isimde birçok isim var bunları Horizontal/Vertical uygulayıp bütün aynı isimde olanlara Find/Change de uygulamak istiyorum ama başarılı olamıyorum. Teşekkürler
  4. N

yüksek kalite paper, kağıt, kağıtlar, defter

Daha önce bunun gibi dosyalar indirmiştim. Bütün dosya dediğiniz 2 dosya mıdır? Ben Mac kullanıyorum ama PC'de de denettim, 2 dosyayı eksik dosya var gibi gözüküyor uzantısı doğru mudur? Ayrıca alakanız için teşekkürler.
  5. N

yüksek kalite paper, kağıt, kağıtlar, defter

Öncelikle teşekkür ederiz. İki dosyayı da indirdim ama açılmadı. Toplam 2 dosyamıdır. Uzantısı zip midir?
  6. N

120 TANE PSD Yüksek Çözünürlükte Mutfak & Yemek |Özel Yükleme |

10. rar dosyası hata veriyor yeniden yükleyebilir misiniz?
  7. N

Psd Çocuk Fonları

Burak bey şu 1 tekrar yükleseniz. Çok makbule geçekcek
  8. N

QuarkXPress'te link

QuarkXPress'te birbirine bağlı yazı alanlarını linkten kopardımığımızda tab durakları bozuluyor. QuarkXPress 6,5 - 7 olabilir. Önceki versiyonlarda yazı alanlarını kopardığınızda yazı ilk yazı metinine toplanırdı, yazılar sayfa veya metin alanlarında kalmazdı. Şimdi 7.2 nin stories seçeneğinde...
Yukarı Alt