Arama sonuçları

1. serkancankaya

Ted Koleji Otobüs Durağı Çalışması

İyi Forumlar ...
  2. serkancankaya

yenir bir sayfa-katkılarınızı bekliyorum

sağ taraftaki çocuğun saçlarındaki dekupeler rahatsız edici. üst başlığında belirttiğin " bu başarı kahramanmaraşta bir ilk " yazısınıda düz kullanmanda fayda var onun haricinde genel olarak sadece ve göze hoş gelen bir tasarım olmuş iyi forumlar...
  3. serkancankaya

Photoshop ile Şaheser yarattı - Alexander Koshelkov

bunu yapan çocuk kör oldu :D
  4. serkancankaya

Genç Apart 2 Kırım Broşür.

zeynep hanım yorumlarınız için teşekkür ederim tasarımda kullanılan resimler temsilidir müşteriden resim gelmediği için ben internetten bulduğum resimler sadece müşteriye şablonu gösterip resimleri müşteri getirecek odalarımız yazısı altındakiler eski broşürlerinde olan yazılardı onun için...
  5. serkancankaya

Genç Apart 2 Kırım Broşür.

Merhaba Arkadaşlar.. Zonguldak Ereğlide Yeni Açılacak Apart İçin 2 Kırımlı Broşür Çalışmam.. Kesim Paylarını v.s Yapılmamış Halde Sade Tasarımı Sizlere Sunuyorum.. Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar Mutlu Forumlar..
  6. serkancankaya

Klinik hasta dosyası

Merhaba ismail bey, buradaki linkte aradığınız mevcuttur, kesim payları dahil istediğiniz şablonu isteğinize göre düzenleyebilirsiniz.. Mutlu Forumlar
  7. serkancankaya

corel de hazırladığım dosyayı büyütme

Öncelikle merhaba önce çalışmanızı resim olarak export edin daha sonra resmi açın ve yazdırın yazdırma seçeneklerinde adet sayısını (3-5) size kaç adet lazımsa ona göre belirtip işlemizi tamamlayabilirsiniz. iyi Forumlar..
  8. serkancankaya

beton firması katalog çalışması

Gayet Başarılı bir çalışma .. amacına uygun tebrikler.
  9. serkancankaya

Bolu İl Özel İdaresi index Çalışması

Teşekkür Ederim Bilgilendirdiğiniz İçin Hasan Bey. İyi Forumlar
  10. serkancankaya

Bolu İl Özel İdaresi index Çalışması

Hasan bey çalışmanız gerçekten çok şık olmuş benim bir sorum olacaktı arkaplanda kullandığınız çizgili arkaplanları internet nasıl aratıyorsunuz öle bg'ler bazen lazım oluyor ve saatlerce aramak zorunda kalıyorum.. bilgilendirirseniz sevinirim.. İyi Forumlar
  11. serkancankaya

İlk Mock Up Uygulamam :)

mock up çalışmalarına biraz daha incelersn daha iyi çalışmalar çıkarabilirisn.. iyi çalışmalar
  12. serkancankaya

Linkler Çalışmıyor Arkadaşlar

merhaba arkadaşlar www.günayemlak.com adlı bir site istedi müşterim yaptım ancak siteye girersenizde görürsünüz arkadaşlar sitede özel ilanlar bölümüne tıklayınca ilan detaylarına giryor ancak arkadaşlar altta vitrin ilanlar satılık kiralık ilanlara tıklayınca girmiyor tekrar ansayfaya...
  13. serkancankaya

Psd to Css

evet hocam psd'yi direk css'ye aktarmak istiyorum
  14. serkancankaya

Bolu'daki logo çılgınlığı :)

bu logoyu yapan adam kör oldu :D
  15. serkancankaya

Joomla Hata !

arkadaşlar sitemde herhangi birşey yapamam rağmen sitede aşağıdaki gibi hata verdi php Zip extension not available on this server. See http://www.php.net/manual/en/book.zip.php bu hata neden olur acaba adama yarın teslim etmem lazım ve son anda çıkan aksiliğe bak :S bilenler yardımcı...
  16. serkancankaya

ZOKAV | zonguldak avcılık ve ırk köpekleri yetiştiricileri derneği

zonguldak avcılık ve ırk köpekleri yetiştiricileri derneği logo kartvizit çalışması iyi Forumlar..
  17. serkancankaya

Kurumsal Kartvizit Tasarım

teşekkür ederim tayfun bey güzel yorumlarınız için..
  18. serkancankaya

Corel'de magnet

kenalarlara baskes çizgisi verseydiniz daha düzgün çizgi olurdu bence iyi forumlar.. Mutlu Tasarımlar
  19. serkancankaya

tşk ederim kübra hanım..
  20. serkancankaya

gerekli taşırmaları verdim hocam güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.. İyi Forumlar :)
Yukarı Alt