Arama sonuçları

1. S

Bereket duası

Arkadaşlar selamlar; Plotter kesimi için bereket duası ihtiyacım var, nette bir kaçtane buldum plotterde kestiğim zaman harfler net çıkmıyor,elinde olupta paylaşan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler. (NOT: Corel 12 kullanıyorum) saygılar.
  2. S

logo istek

arkadaşlar selamlar; fenerbahçe-galatasaray ve beşiktaş futbol takımlarının vektörel resimleri lazım, elinizde varsa ve paylaşırsanız memnun olurum. saygılar.
  3. S

Ürgüp peri bacaları

Selamlar arkadaşlar; Elinde çizgisel (plotter kesimi için) olarak peri bacaları olan arkadaşım varmı, şimdiden teşekkürler.
  4. S

selamlar

Arkadaşlar selamlar; Öncelikle yeni yılın tüm Grafikerler.Org ailesine mutluluklar getirmesini diliyorum. Arkadaşlar plotterde kesmek için Atatürk çizimi lazım, forumda araştırdım, çizimler var fakat plotterde kestiğim zaman pek Atatürk'e benzemiyor, elinde çizgisel olarak Atatürk çizimi olan...
  5. S

Anayasa mahkemesi logo

Öncelikle tüm arkadaşların bayramını kutlar herkes için hayırlara vesile olmasını dilerim. Arkadaşlar elinde( http://tr.wikipedia.org/wiki/Dosya:Anayasa_Mahkemesi.gif ) sitesindeki görünen Ana yasa mahkemesinin çizgisel olarak plotterde kesmekiçin logosu lazım elinde bulunan arkadaşlar...
  6. S

beypazarı evleri

arkadaşlar selamlar; elinde beypazarı evleri veya benzer vektörler varsa paylaşabilirmisiniz. teşekkürler.
  7. S

Esmaül Hüsna

selam arkadaşlar plotter kesimi için elinde Esma ül Hüsna (Allah'ın 99 ismi) olan arkadaş varmı? teşekkürler
  8. S

Osmanlı Arması

Selamlar; Arkadaşlar Osmanlı arması lazım(corel12), fakat şöyle bir problemim var armada görünen sembolleri trim komutu ile kesişen çizgileri silerek iki şekili bir bütün haline getirebiliyormuşuz defalarca denememe rağmen beceremedim, yani armayı plotter makinasında keserken sembollerdeki...
  9. S

Osmanlı Arması istek

Arkadaşlar selamlar ; Plotter da kesmek için osmanlı arması ihtiyacım var. yalnız sıkıntım şu , arma da görünen tüm sembolleri corelde konturlu yapmam gerekiyor, yani kesim yaparken her sembolün ayrı ve konturlu olması gerekiyor. bunu corelde yapabilirmiyiz veya elinde olan paylaşabilirmi...
Yukarı Alt