Arama sonuçları

1. i.Furkan

Photoshopta 3D Nesne Ve Yazı Yapımı

Link ler Kırık Kardeşim Bir İlgilenirsen...
  2. i.Furkan

Yaptığım 3d çalışmalarım.

rica ederim lafi bile olmaz.
  3. i.Furkan

Photoshopta Dalgalı Bayrak Yapımı [Videolu Anlatım]

ellerinize ve emeğinize sağlık çok beğendim ve hemen uygulayacağım...
  4. i.Furkan

YAŞLANDIRMA ÇALIŞMASI :) 2 dakkada 50 yıl ileri git :)

Anladım Fakat Güzelim Türkçemiz Varken İngilizceye Gerekyok diye düşünüyorum.
  5. i.Furkan

TL fontu (indir kullan)

Paylaşım için çok sağol, lazımdı gerçekten, sürekli resimlerden alıyordum.
  6. i.Furkan

Photoshop'ta Knockout Tekniği ile Maskelemek

Çok güzel... İşime yaradı
  7. i.Furkan

PS Çizgi Roman Hazırlama Kiti

Süper Çok teşekkürler
  8. i.Furkan

Kursta Yaptığım bir kaç Çalışma

:))) ama yinede güzel bir çalışma geliştirmelisin kendini benim fikrim bu yönde...
  9. i.Furkan

Eskilerden Çalışmalarım

ben taşlamıyorum sonuçta bunları hiç bişi bilmeyen adamda izleyip yapabilir benim anlatmak istediğim kendi bir şeyler tasarlayıp ortaya koymamış en azından onların emeğine karşılık kaynak gösterebilir yaşar abi... ( abi dememde sakınca varmı bilmiyorum ama dedim yani ) :)))
  10. i.Furkan

Tasarım için Sorumluluk Almak İstiyorum

Abi Sana bir ödev ozaman bana şöyle 3 boyutlu adımı yaz ( FURKAN ) altında yansıması olsun ama böyle suyun üstündeymiş gibi etrafta şimşek ler olsun :D bekliyorum yapmazsan eksi (-) koyucam ona göre :))))
  11. i.Furkan

Kısa Film Logo

Önemli değil emeğe saygı için Bir yorum Az bile...
  12. i.Furkan

Homer Simpson Askere giderse...

Günay Abi diyorum Sorun olmazsa ben 2. sini daha çok beğendim renklerden sebep sanırım diğeri biraz solgun ellerine sağlık çok güzel bir çalışma takip ediyorum sizi ve çalışmalarınız beğeniyorum...
  13. i.Furkan

Kursta Yaptığım bir kaç Çalışma

Bence Daha Çok çalışmalısın alttan 2 yi beğendim 1. sinde başlık olmamış gölgelendirme ve kabarma işi bozmuş bunlar dışında sıradan dergiler gibi göründü bana...
  14. i.Furkan

maskot çizimim

pover parf gorls müydü neydi ordaki karakterlere çok benziyor...
  15. i.Furkan

Eskilerden Çalışmalarım

bunları Facebook Sony vegas eğitim videoları sayfasında nasıl yapıldıklarını ve videolu biçimde anlatmışlardı aynı çalışmaları bende yaptım... Senin çalışmaların değil istersen altına bir yer den aldığın için kaynak diye eklemen doğru olur...
  16. i.Furkan

ilk logom, eleştirileriniz lütfen...

Sedefer e katılıyorum kepin ucu yazıyı kapatıyor ilk baktığımda onu fark ettim ve beni rahatsız etti ve kepler çok fazla en soldakini biraz yukarı kaldırıp siğerlerini kaldırırsanız çok daha sade ve güzel görüneceğinden şüpem yok...
  17. i.Furkan

Yaptığım 3d çalışmalarım.

Bu kadar profösyenel abilerim arasında bana laf söylemek süşmez ama yeni ve 3D yazı konusunda deneyimim yok diyen biri için bence süper çalışmalar inanıyorumki bunun eğitimini alır ise çok daha iyilerini yapabilir...
  18. i.Furkan

OnurSarac Logo

Amatörüm dedin yukarıda öyle yazıyor fakat ben çok beğendim çalışmanı eğer o dediğin diğer çalışmanıda bulup paylaşırsan sevinirim merak ettim şimdi bu çalışmanda güzel olmuş çalışmalarının devamını dilerim...
Yukarı Alt