Arama sonuçları

1. emre yıldırım

Profesyonel Grafik Tasarım

7 yıldır ulusal bir matbaada grafiker olarak çalışmaktayım, free olarak da 3 yıldır çalışıyorum.. Uygun fiyatlarla profesyonel tasarımlar.. Dergi, katalog, broşür, kitap kapak ve dizgisi.... Kullandığım programlar: Illıstrator, Photoshop, Indesıgn, Freehand.... iletişim: grafik.mert@gmail.com
  2. emre yıldırım

Uygun Fiyata Profesyonel Dergi Tasarımı.....

6 Yıllık tecrübemle profesyonel dergi tasarımları yapıyorum, süreli yayın olarak birçok dergi tasarımı yaptım, Kullandığım programlar; indesign, photoshop, illastrator, quark, freehand altess--@hotmail.com
  3. emre yıldırım

Freelance grafik tasarım....

6 yıllık tecrübem ile dergi, katalog, kitap dizgisi ve kapak, broşür, afiş.... vb. işleri yapıyorum. Kullandığım programlar; In design, Quark, Freehand, photoshop altess--@hotmail.com
  4. emre yıldırım

Freelance Çalışıyorum

6 yıllık tecrübemle dergi, kitap, katalog, afiş vb. çalışmalar yapıyorum. Kullandığım programlar; Indesıngn CS4, Photoshop CS4, Illustrator CS4, Acrobat Pro, Quark 8.02, freehand MX,
  5. emre yıldırım

Dergi, Katalog, Kitap, Afiş........

6 Yıllık Tecrübem ile Dergi, Katolog, Kitap, Afiş Vb..... grafik çalışmaları yapıyorum.......altess--@hotmail.com.......
  6. emre yıldırım

Dergi ve Katalog İşi Arıyorum....

6 yıllık tecrübemle dergi ve katalog işi arıyorum, photoshop, freehand, Illustrator ve Quark programlarını kullanıyorum. mail adresim: altess--@hotmail.com
Yukarı Alt