Arama sonuçları

1. M

corel photo-paint dersleri / 1

Forumda her geçen gün farklı birşeyler öğreniyorum. paylaşımınız için teşekkürler Murat bey. photo-paint öğrenme zamanı ;)
  2. M

Corel Draw'da her türlü görseli vektör silüet haline getirme

paylaşım için teşekkürler Erkan bey.
  3. M

Araç Giydirme için Bütün Modellerin Teknik Çizimler-Vektör

mükemmel bir arşiv.. paylaşım için çok teşekkür ederim.
  4. M

Bi kaç çalışmam

emeğinize sağlık.
  5. M

UHQ Türkiye Mega Seti

çok güzel bir arşiv. teşekkür ederim. emeğinize sağlık.
  6. M

Web Arayüz Tasarımlarım

kendini tekrarlamayan çalışmalar hepsi de. hepsini çok beğendim. özel bir site için seninle çalışmak isterim.
  7. M

Dünyadan çeşitli ilginç kartvizit tasarım örnekleri

@Erkan Nehir hepsi birbirinden şıkmış :))) bayıldım :p
  8. M

HTML mail (e-bülten) hazırlamak ve göndermek?

@harleyyyy çok işime yaradı teşekkür ederim :)
  9. M

logo ve kartvizit tasarımı için grafiker aranıyor

ilginiz için teşekkür ederim arkadaşlar. konuyu kilitleyemiyorum. bir tasarımcı arkadaş ile iş konusunda anlaşılmış durumdadır. Bilginize..
  10. M

aslı karabudak çalışmalar

Çok beğendim hatta bayıldım. birşeyler çizmek kolaydır* herkes yapabilir ama TASARIM dediğiniz zaman, onu başarabilecek kişi sayısı bellidir. Tasarımlarınız harika. Emeğinize sağlık. * yanlış anlaşılmamak için belirteyim.. eline kalem alan herkes bir çizgi de olsa çizer, yazılar da çizgilerden...
  11. M

logo ve kartvizit tasarımı için grafiker aranıyor

Çizim programları ile uğraşmayı sevdiğim için kurumsal yapılanmasına destek olmamı isteyen bir inşaat firması var. Amblem, logo ve kartvizit tasarımı için firma ile ilgili detaylı bilgi isteyen arkadaşlar olursa mesajlarını bekliyorum. Ayrıca firmanın internet sitesi tasarımı da yapılacaktır...
  12. M

Nasıl yapabilirim bilmiyorum yardım lazım..

İki gün önce forumu keşfettiğimden beri sürekli forum ve corel draw arasında gidip geliyorum. Bir küre çizimi yapmak istiyorum ama sadece enlem-boylam gibi enine boyuna daireler olacak. bana göre zor bir çizim. merak ettim yapmaya çalıştım ama bir türlü istediğimi yapamadım. bunu nasıl yapacağım...
  13. M

hayali bir logo çalışması

@saharow Diğer arkadaşlara katılıyorum. İnşaat sektöründe olduğum için dikkatimi çekti. evin içindeki detaylar olmasaydı sanırım daha fazla beğenirdim. Grafik benim için de bir hobi. Hep kendim için birşeyler çizdim ve genelde kimseyle paylaşmadım. Ama bu konuda emin ol tecrübe konuşuyor ki...
  14. M

İlk logo çalışmam

Kimsenin ilgilenmediğini düşünmeyin.. Ben grafik konusunda kendimi yeterli görmediğim için detaylı bir yorum yapamayacağım ama kendi çapımda yaptığım çalışmalarımdan daha güzel olduğunu söyleyebilirim :)
  15. M

Sizce Hangi Kapak ?

ikisini de beğendim ama bir bayan olarak fikrimi soracak olursanız ilk tasarım beni daha fazla etkiledi :)
  16. M

corel photo-paint dersleri / 1

şans eseri bulduğum bir site olması ilgimi çekmeyeceği anlamına gelmez. grafiker ya da tasarımcı değilim ama bu konularda her türlü bilgi ve programı merak ediyorum. yeni birşeyler öğrenmenin insana zararı olmaz.. teşekkürler:)
Yukarı Alt