Arama sonuçları

1. syr

Comment by 'syr' in media 'Fotoğraf'

teşekkür ederim :)
  2. syr

Süper olmuş gerçekten eline sağlık
  3. syr

hmm orjinal gibi olmuş
  4. syr

Teşekkür ederim. Zaten amacım biraz karanlık yapıp terk edilmiş bir mekan havası katmaktı.. Bir de siteden kaynaklı, tasarım küçük göründüğü için karanlık.
  5. syr

Teşekkür ederim. Zaten amacım biraz karanlık yapıp terk edilmiş bir mekan havası katmaktı..
  6. syr

Güzel kardeşim... Kap karanlık yapıp hatalarını kapatmışsın... Bence daha iyisini yapabilirsin...
  7. Fotoğraf

Fotoğraf

Sayar
  8. Fotoğraf

Fotoğraf

Sayar
  9. Tasarım

Tasarım

Arkadaşlar birinci fotoğrafı Photoshop CS 6 kullanarak ikinci fotoğrafa çevirdim. Yorumlarınız almak isterim :)
  10. syr

acil grafiker araniyor!

:) yerimiz bahçeşehir de. İsterseniz gelin görüşelim telefon numaramıda verebilirim.
  11. syr

acil grafiker araniyor!

merhaba; tecrübeli olması şu aşamada gerekli değil. siz kendinizi mi düşünüyorsunuz ?
  12. syr

acil grafiker araniyor!

e-ticaret sitemizde calisacak grafiker arkadaslarimizi ariyoruz... www.grupmekan.com info@grupmekan.com adresinden bize ulasabilirsiniz.
  13. syr

Atatürk temalı tasarım yaptırılacaktır

Merhaba ; pm gönderildi
  14. syr

Freelance grafıker aranıyor

Merhaba; mail gönderdim.
  15. syr

Background Tasarımı Yaptırılacaktır.

merhaba; İstediğiniz tasarımı yapabilirim. Verdiğiniz mail adresinde tanımlanamayan karakter var sanırım aşağıdaki benim mail adresim buradan bana ulaşabilirsiniz. syr.4630@gmail.com
  16. syr

logo ve kartvizit tasarımı için grafiker aranıyor

merhaba; web sitesi, logo tasarımı, kartvizit tasarımı konusunda size yardımcı olabilirim, iletişim: syr.4630@gmail.com
Yukarı Alt