Arama sonuçları

1. EVREN GÜMÜŞ

Temada değişiklik

İdeasoft kullandığımız sitenin temasında arka planı değiştirmek istiyoruz.Tema dosyası mevcut.Bunun için yapılması gerekenler için yol gösterebilir misiniz?
  2. EVREN GÜMÜŞ

Çizim siyah beyaz oldu

Çizimlerde düzeltme yapıyordum.Çizim seçili iken sağa doğru büyültecekken yanlışlıkla sola doğru geçti ve çizim ters döndü.Renkledirmelerde siyah beyaz oldu .Ne yapmalıyım...
  3. EVREN GÜMÜŞ

Text

Corel Draw x4 de hazırlanmış bir dosyanın üzerinde değişiklik yapmam gerekiyor.Çok yeniyim Corel Draw'da.Dosyanın içinde genelde yazılar var ve ben bu yazılar üzerinde ekleme ya da eksiltme yapmam gerekiyor.Nasıl yapabilirim?
  4. EVREN GÜMÜŞ

Birden fazla resim ile gif yapmak

Merhaba; Ben 10 tane resimle gif yapmak istiyorum.Resimler aşağıdan yukarıya doğru kayacak.Fakat bir resim yukarıya giderken diğer resimde onu takip ederek yukarıya doğru kayacak.Bunu nasıl yapabilirim.Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler...
  5. EVREN GÜMÜŞ

Renk sorunu ?

MErhaba; E-ticaret sitesi için bannerlar hazırladım.Resmi kayıt ettiğimde gayet kaliteli bir görünüm var .Ama siteye eklediğimde özellikle kırımız renkte dalgalı,kalitesiz bozuk bir görüntü var.Forumlardan araştırıp sorunla ilgili bilgi edinmeye çalıştım fakat halledemedim.Aşağıda linki olan...
Yukarı Alt