Arama sonuçları

1. karakutu

Freelance Fotoğraf Manipülasyon

Merhaba, Tarza uygun, marjinal (retro,vintage v.d.) tonlarda özgün manipülasyon taleplerinizi itina ile hazırlamaktayız. Konsept çalışmalar, fotoğraf yenileme, panaromik albüm, poster ve flyer çalışmaları en az iki alternatif olarak hazırlanmaktadır müşterinin ihtiyacına göre çalışma...
  2. karakutu

innovative studio çalışması

PS CS4 ile yapıldı ortalama 12-13 dk
  3. karakutu

Kişisel Sanal kartvizitim

Can sıkıntısından kaynaklı bir çalışma ( kişisel sanal kartvizitim ) Aynı isimde bir tasarım ajansı var ama alakamız yok :\
  4. karakutu

Transform hakkında bir sorum var

Teknik terimleri bilmiyorum umarım sıkıntımı anlatabilmişimdir :\
  5. karakutu

"Süperman Öldü" çalışması

Amaçsız bir çalışma
  6. karakutu

Afiş Çalışması ( Ütopyalar Güzeldir )

Güzel bir şarkının ismi aslında şarkıyı dinledikten sonra aklıma "V" geldi ondan sonra bu oldu, fazla detaya inmedim keyfi bir çalışma olduğu için detaylara dikkat etmedim. PS CS4 ile yapıldı
  7. karakutu

Afiş çalışması (Tehlikenin Farkında mısınız?)

Neden yaptım ne için yaptım bilmiyorum ama yinede yaptım. PS CS4 ile yapıldı
  8. karakutu

Marka logo çalışması denemesi

Konsept aşamasında olan bir markanın logo çalışması. PS CS4 ile ortalama 13-14 dk ile yapıldı.
  9. karakutu

İlk Poster çalışmam

İlk poster çalışmam PS CS4 ile yapıldı , sloganın kime ait olduğunu bilmiyorum. Neden dikenli tellerin arasında bir kalp ve gerçek ? Gerçek kalbi, yalın sevgi olarak nitelendirmek için kullandım dikenleri tellerin anlamı ise gerçek yalın yani öz sevginizi çok iyi muhafaza ediniz mesajı...
  10. karakutu

İlk karakter çalışmam

Merhaba bu ilk karakter çalışmam bütünü ile PS CS4 ile yapıldı ve bir kaç brush kullanıldı.
  11. karakutu

ilk Tipografi çalışmam

ilk Tipografi çalışmam PS CS4 ile yapıldı
Yukarı Alt