Arama sonuçları

1. ozyy

serbest çalışma bi göz atın

thanksss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  2. ozyy

KİTAP KAPAĞI tasarımı

ewet barkotu kendım yaptım ılustratorde kııtap adını others yanı dığerlerı bu dığerlerı hayalt cın uzaylı yanı ınsan harıcı herşey olabılırız resımlerdede onalr anlatılmış zahten ewt kıtap kapak ısmını bılerek sade yaptım aslında kompıle kapak bı sadelıkden ıbaret fazla goz yormuyo ondan...
  3. ozyy

insört çalışmamdan bir örnek

goz avr nızam avr yaaa:)
  4. ozyy

insört çalışmamdan bir örnek

ikinci el oto dıyıp son model bı aracın kullanılması bence bıraz guvenı kazanmıyor basit bi çalışma olmuş bence kullanılması uygun deyıldır bence şahsi yorumun benım:)
  5. ozyy

photoshop demek bu demek bence

yapma bee napcam şidmi ben tuhhhh:):)
  6. ozyy

Ateş efekti ( resimli anlatim )

hmm faydalı olmak akzım yanı bazenn :)
  7. ozyy

KİTAP KAPAĞI tasarımı

thanks beyenmedınızmı şimdi bu çalışmayı vercem çumku:) bunun bı al benısı olması alzım konuyu bılmeselerde kıtabın kapağını gorunce bı abkma duygusu olamsı azım bende ona gore tasarladım dıkkat cekıcı yanı
  8. ozyy

photoshop demek bu demek bence

eleştırılerınız için thanks ama bu sadece serbest bı calışma herşeyı renkle anlşatmak ıstemedım zahten bu susuzluğda anlatmıyor bu sadece serbest bı çalışma hıç bır seyı bışeye benzetmedım ben oraya akrep yerıne yılanda koyabılırdım ayrıyettende akrepı cızmek ıstemedım bakış acınız farklı...
  9. ozyy

Ateş efekti ( resimli anlatim )

baya kolay bı uygulama bunu çoğu grafıker bılır zahtenn :) gene emek bu tşkr yanı:):):)
  10. ozyy

Kurukafa, Kaplan, Yırtan El Grafikleri Hazır Bas - Kes (.cdr dosyası)

walla gzuel olmuşalrda sen neyde çizdin bunalrı :d
  11. ozyy

küçük bir logo lazım :)

bize yarışma lazım arkadaşlar:P
  12. ozyy

serbest çalışma bi göz atın

thanksssss:)
  13. ozyy

reklam tasarımı

thanks:)_____çalışmalarımı facebokdan takip edebılırsınız:):)
  14. ozyy

photoshop boyle bışey

thanks-----
  15. ozyy

en çok dinlenen müzik tarZı

ewt kemençe:):):)
  16. ozyy

Eva Longoria Photoshop Çalışmam (illustrated) !!!! (Lütfen yorum yapın!!!)

aslında evet fazla bışey yapmamışsın sadece duşuncene yorum yapabılrız el emeğın yok yanıı
  17. ozyy

Illustrator de istanbul silüyeti...

aaa bu olmadı ama nıye koydularkı kullanamıyorsak bıde ben bı soru sormuştum sıze daha cevap alamadım sızden emine hanım
  18. ozyy

LAGUNA [Silver Tuning Show]

Super:)---------
  19. ozyy

Illustrator de istanbul silüyeti...

harikasın ares bunu festival çalışması olarak yaptın dimi çok güzel olmuş ama sen bide benim çalışmayı gör tamamı büyük harf yada renkli yazmak yasaktır. (bkn. forum kuralları madde 14)
  20. ozyy

Merhaba Arkadaşlar..

aramıza hoşgeldiniz.
Yukarı Alt