Arama sonuçları

1. K

Yardımcı Grafiker/Yetiştirilmek Üzere

İlan günceldir.
  2. K

İlan günceldir.
  3. K

İlan günceldir.
  4. K

İstabul Aydın Üniversitesi Anadolu BİL MYO. Grafik tasarımı bölümünden yeni mezunum. Alanımda kendimi geliştirebileceğim/öğrenebileceğim, deneyim kazanabileceğim ve özgür uygulamalar yapabileceğim tercihen İstanbul/avrupa yakasında reklam ajanslarında çalışmak istiyorum. Program Seviye: Adobe...
  5. K

yetiştirilmek üzere grafiker

İlginiz için teşekkür ederim.
  6. K

Dediğiniz bu ajanslara nasıl ulaşabilirim, internetten İTO' nun sayfasına baktım ajans bilgileri göremedim. Bu ajanslara ulaşabileceğim bir link biliyorsanız atmanızı rica etsem.
  7. K

Merhabalar,İstanbul Aydın Üniversitesi MYO.grafik tasarım 2.sınıf öğrencisiyim.İstanbul/Avrupa yakasında oturuyorum. Grafik tasarım konusunda kendimi geliştirmek, iyi yerlere gelmek istiyorum. Program seviye: Photoshop : İyi Illustrator : İyi Freehand : Orta CorelDraw : Orta Çalışma...
  8. K

Font Tanıtımları ve Galeri

Çok teşekküler :)
  9. K

staj yeri

Merhabalar,İstanbul Aydın Üniversitesi MYO.grafik tasarım 1.sınıf öğrencisiyim.İstanbul/Avrupa yakasında (Bahçelievler/Yenibosna) oturuyorum.Zorunlu yaz stajı yapmak amacı ile kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum. Program seviye: photoshop (iyi) illüstratör(orta) corel,freehand...
  10. K

yetiştirilmek üzere...

İlan günceldir.
  11. K

yetiştirilmek üzere...

İlan günceldir.
  12. K

yetiştirilmek üzere...

YETİŞTİRİLMEK ÜZERE Merhabalar ben Kübra,meslek lisesi mezunuyum.Bölüm grafik tasarım. Bu yaz aylarında bir iş arıyorum.İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum.Yaptığım işleri dikkatli ve iyi bir şekilde yaparım.Bu işte öğrenmeyi ve ilerlemeyi istiyorum. Program/seviye: photoshop : iyi...
  13. K

ilk işim yorumlar lütfen

evet yani çok kötü değil:)
Yukarı Alt