Arama sonuçları

1. Genctasarım

esselamü aleyküm

esselamü aleyküm arkadaslar sizlerden bir ricam var:confused: bu konuda yardımcı olacagini düsünüyorum:allalla: bazı dowland dosyaları kartvitiz katolog arka planlar vb dosylar calısmıyor bu konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum : Hmmm: not:sorun cıkn bazı haatalar 1.teklif hakkı silindi...
  2. Genctasarım

acemi sansi :)

eyvallah usta saol yorumun icin ne olursan ol tek bir sekilde ol ODA DOGRU OL deyilmi yalan söyleyipte gözden düsecegime dogru olmayi tercih ederim :)
  3. Genctasarım

acemi sansi :)

USTALARIMIN YORUMU ACIKTIR ACEMI SANSI DİYELİM DEYİLMİ :D NEYSE BAKALIM KIM NE SÖYLEYECEEK ::D
  4. Genctasarım

Corel Draw x4 Lens Tool Videolu anlatım

eyvallah deneyem insaallah olacaktir saolasin ustam
  5. Genctasarım

ya madem bisey soram ustama :) ustam bu yaptıgımız resimleri nasıl kaydetmek lazım mesela sizin yaptiginiz sekli kaydetcem bana anlayacam sekilde analtirmisniz ya ben yapamyorum sitede paylasim yapcam bazı örnekler var yorumlara acık bu konuda nasıl yardımcı olursunz tsk ederm
  6. Genctasarım

acemiyim ama sayenizde böyle giderse usta olcam cok tsk ederim basarılar
  7. Genctasarım

Sigara İçilmez Levhası (jpg-ai)

ya ben indirdim ama nedense abiler üzerinde deisiklik yapamiyorum kilitli düznlemek icin üstüne tikliyom düzenleyemiyom yardımcı olursanız sevinirim tsk ederim paylasımlar icin
Yukarı Alt