Arama sonuçları

1. Gökhan Genç

Logo Çalışmam

@Murat Güler şahıs için yapılmıştır şirket değil ondan dolayı
  2. Gökhan Genç

Logo Çalışmam

yorum yok mu okadar mı kötü olmuş
  3. Gökhan Genç

Logo Çalışmam

Adobe İllustrator ile yapılmıştır
  4. Gökhan Genç

selam arkadaşlar bir bakarmısınız

swf yi bir movie clip içine çağırın sorununuz düzelecektir yine olmazsa diğer butonlara tıkladığınızda swf yi çağırdığınız movie clip visible nı false yapın
  5. Gökhan Genç

illustrator de neslere bitiştirmek

align sekmesinin en altında auto yazan ir açılır menü bulunmakta ordan sıfır px seçerek yapabilirsiniz
  6. Gökhan Genç

Grafikerler.Org Üyelerinin Blog ve Web Siteleri

http://www.gokhangenc.net benim sitem içersinde yapmış olduğum web ve graafik çalışmalrımdan bazıları bulunmaktadır
  7. Gökhan Genç

kişisel Sitem Yayında

@Rıfat Özkan yok yanlış niye anlayayım aksine teşekkür ederim uyardığınız için gerçekten sorun var haklısınız
  8. Gökhan Genç

kişisel Sitem Yayında

http://www.gokhangenc.net yayına girdi yorumlarınız beklerim
  9. Gökhan Genç

actions a birşey yazamıyorum

action scripts kaçta yapmaya çalışıyorsunuz 2 ise olması lazım ama galiba siz 3 de çalışyorsunuz ve ondan dolayı olmuyor action scripts 3.0 da framelere script yazılır butonlara veya movie cliplere değil
  10. Gökhan Genç

Flash sparkle effect yardımı

arkadaşım öğrenmek istiyorum diyosun ve link vermişsin zaten verdiğin linkde öğretiyorlar nasıl olduğunu yopyala hepsini yapıştır google translate e öğren olmadı orda flasını indir diye bir link var flayı indir incele olmaz mı
  11. Gökhan Genç

acil yardım!..harici swf boyutlandıramıyorum

çağırdığın svfnin flası varsa onu flash da aç boyutlarını ne yapmak istiyorsan ona göre küçült veya büyült sorunun giderilisin
  12. Gökhan Genç

Font istek

@Fatih Coşkun ilginiz içn teşekkürler fatih bey yinede baklım nasıl bulucam
  13. Gökhan Genç

Font istek

arkadaşlar yokmudur kimsede çok acildi ismini biliyorsanız söylesenizde olur en azından adını bilerek araştırırım
  14. Gökhan Genç

Font istek

Arkadaşlar bu Font lazım acil elinizde varsa sevinirim
  15. Gökhan Genç

üye girişi

arkadaşlar bi web sitesi yapıyorum fakat web sitesine sadece üye olanlar girebilecek yani açılışta kullanıcı adı ve paralo isteyecek ve buraya herkes üye olamayacak yani üye ol butonu olmayacak ben istediğim kişiye kullanıcı adı ve parola verebilecem ve üye olan herkes ayrı linklere yönlenip...
  16. Gökhan Genç

phpde editleyebilme

Yaptığım bir sitede haberler bölümünü site sahibinin editleyebilmesini istiyorum bunu php kullanarak yapabilirmiyim eğer yapabilirsem nasıl yapabilirim bide bişey daha sorcam aynı zamanda da yazıların kaymması gerekiyor marque özelliği olacak yardımcı olursanız seviinirim çok olmadım değil mi:D
  17. Gökhan Genç

actions Script 3

konuyla ilgili başlıklklara baktım ama bulamadım actions script 3 de link nasıl veriliyor
  18. Gökhan Genç

dijital baskıdaki renk farkı

bildiğim kadarı ile digital baskı yapan makineler rbg de baskı yapıyor cmyk oaln çalışmanızı rgb ye çevirerek bakıya yollamınızı öneririm
  19. Gökhan Genç

Kadir Gecesi

kadir geceniz mübarek olsun arkadaşlar
  20. Gökhan Genç

logo çalışmam

@Arzu Uluırmak anladığım kadarı ile onlar başka bir firmanın logosu değil boş bir vakitte ortaya çıkmış sahipsiz logolar kopya değil kanımca
Yukarı Alt