Arama sonuçları

1. tasarimcanavari

Gazete ve Dergi Mizampajı, Web Dizayn - Grafik Tasarım, 10 parmak dizgi işleriniz...

Bulunduğum şehir: İstanbul Cinsiyet: Erkek Yaş: 27 Uzmanlık Alanı: Gazete, Dergi Mizampajları (Profesyonel Derecede) Kitap Kapak Tasarımcılığı, Web Dizayn, Grafik Tasarım, kısacası bütün dijital yazılı veya görsel tasarımlar. 10 parmak daktilografi, Kitap dizme işleri... 14 Yıldan beri...
  2. tasarimcanavari

Gazete ve Dergi Mizampajı, Web Dizayn - Grafik Tasarım, 10 parmak dizgi işleriniz...

Bulunduğum şehir: İstanbul Cinsiyet: Erkek Yaş: 27 Uzmanlık Alanı: Gazete, Dergi Mizampajları (Profesyonel Derecede) Kitap Kapak Tasarımcılığı, Web Dizayn, Grafik Tasarım, kısacası bütün dijital yazılı veya görsel tasarımlar. 10 parmak daktilografi, Kitap dizme işleri... 14 Yıldan beri...
  3. tasarimcanavari

Dergi, Gazete, Web Dizayn, Kitap Kapak Tasarımları üzerine iş arıyorum.

14 Yıldan beri Türkiye'deki büyük gazetelerin bir çoğunda görev yaptım ve halende dışardan görev yapmaktayım. Full Time yada Part Time olarak Gazete-Dergi-Web Dizayn - Grafik Tasarım yapabileceğim bir iş arıyorum. Bu zamana kadar yaptığım işler ve referanslar ve bildiğim bütün programlar aşağıda...
Yukarı Alt