Arama sonuçları

1. S

binlerce fonts

BU RAPİD BENİ ÖLDÜRECEK :S indiremiyorum ve şu aşşahıdaki config.. kadu hepsinin üzerinde kedi var ve nasıl yazarsamyazim inmiyor :S
  2. S

140 adet 3,6 mb Grafiti Font

paylaşım için teşekkürler güzel paylaşım işimize yarayacağından eminim
  3. S

el yazısı fontları

teşekkurler paylaşım için çok işimize yarayacağına eminim
  4. S

Tanınmış firmaların logoları (Dev Arşiv) !!!

teşekkürler güzel paylaşım
  5. S

LOGO & BANNER & GİF ANİMASYON & AVATAR vb. Çalışmalarım....

Xara 3d değilmi efektlerin çoğu var bildiğim flashda daha profesyonel şeylere yönel bence eğer xara 3d ile çalışıyosan kısıtlı bi program gerçekten başarılısın flashda yada maya programlarında daha güzel şeyler yapabilirsin derim saygılar... Programın adı 3d Xara arama motorlarından arayın...
  6. S

Logo Çalışması..

Guzel çalışmalar Bence renkler üzerinde oynamalısın mobilya sonuçda? Vernik rengine yakın ceviz tonları hoş bir kahve rengi ilk verdiğin tasarımda çok hoş durur Tex inde Contrastını sağlamak için duruma göre rengini aynı rengin açıktonlarını kullanarak kendine alternatifler sun. Logoyu baştan...
  7. S

Marmara üniversitesi öğrencisiyim Staj yeri arıyorum

İstanbul Matbaa Meslek Lisesi Grafik Tasarım Bölümü 2006 Mevzunuyum... Marmara Üniversitesi Matbaa bölümünde 2 yıldır eğitim almaktayım freehand, indesign, quark express programlarını kullanarak bir çok çalışma yaptım. Photoshop programında kendimi eksik yetersiz buluyorum...
Yukarı Alt