Arama sonuçları

1. X

Acil bu fontun adı lazım

Arkadaşlar acil lazım bu fontun adını bilen varmı
  2. X

Corel x7 de lisanslı ledtool 6 çalışmıyor

arkadaşlar corel x7 yükledim lisanslı ledtool 6 çalışmıyor x 7 de verdi hatada şu No file ledtool6.exe! Run! varmı buna bi çözüm?
  3. X

Corel x6 6.4 güncellemesini yüleyemiyorum lütfen yardım

arkadaşlar corel x6 içşn 6.4 güncellemesini indirdim fakat kurmaya çalıştığımda corel.com da oturum açmalısınız diyor açtım fakat yinede yüklenirken aynı hatayı veriyor ve yüklemiyor
  4. X

UHQ Türkiye Mega Seti

teşekkürler hocam emek harcayıp bizimle paylaştığın için
  5. X

Harfleri nasıl sıkıştırmalıyım

Arkadaşlar lazerde pleksi kesim yapıyorum malum malzemede pahalı olduğu için harfleri sıkıştırmam lazım bunun için corelde kullanabileceğim ücretsiz bir macro yada her hangi bir şey varmı elle yapması çok uzun sürüyo
  6. X

Süper decubeli fast food fotoğrafları

ARKADAŞLAR HİÇ Bİ YERDE BULAMASSINIZ BUNLARI O YÜZDEN KAÇIRMAYIN DERİM https://docs.google.com/file/d/0B963UiCP1Q6MVDdjOUQyNjJMVlk/edit?usp=sharing
  7. X

bu fontun adını bilen varmı acil lazım

arkadaşlar bu font bana acil lazım adını bilen varmı
  8. X

COREL x5 AÇILIŞTA SATIN ALMAMI SÖYLÜYOR FAKAT KREKLİ

Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim artık corel X5 kullanıyorum crack yaptım ilk kurduğumda fakat illegal olduğunu satın almamın gerektiğini söyleyen bi uyarı çıktı açılışta ve coreli artık kullanamıyorum şimdi tekrar crack yapayım dedim RemoveProtexis.cmd ve PsiKey.dll dosyasıyla bu seferde...
  9. X

grafikerlere en lazım HQ görseller ne ararsanız altın arşiv

arkadaşım merakla bekliyoruz güncel linkleri
  10. X

grafikerlere en lazım HQ görseller ne ararsanız altın arşiv

arkadaşım sana zahmet linkleri tekrar güncelleyebilirmisin benim içinde çok lazım
Yukarı Alt