Arama sonuçları

1. K

Öylesine bir çalışma

Fırça ve fırçanın üzerine ek çizimler ile yapılmış bir çalışmadır. Sıfırdan el ile çizmedim ancak bir çok ek çizim ile varolan bir fırçayı geliştirdim diyebilirim. Boş vaktimde yaptığım bir çalışma, yorumlarsanız sevinirim:
  2. K

Oyun-sitesi-tasarımı (template-şeklinde) Satılık..

Aşağıdan önizlemesini inceleyebileceğiniz oyun sitem için hazırladığım ve şuanda kullanmadığım tasarımımı satıyorum arkadaşlar. Önizleme: http://img516.imageshack.us/img516/3629/onizlemebk9.jpg İçinde script vs. birşey yok, templatemonster'dan bir template alıyormuş gibi düşünebilirsiniz...
  3. K

İlk fotoğraf çalışmam .. (yorumlar önemli)

Arkadaşlar ilk defa bir fotoğraf üzerinde bu kadar detaylı şekilde çalıştım. Yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim ...
  4. K

Satılık okul sitesi veya tasarım - 300 YTL

Okulumun siteme beklediğim ilgiyi göstermemesi üzerine bende bir boşvermişlik içerisine girdim ve maalesef ki hostu süresi bitince site kapandı. ÖSS kampına girme hedeflerimi de dikkate alınca, yapmış olduğum tasarımın boşa olduğunu anladım. Bu nedenle, bu ihtiyaçların bolca olduğu günler...
  5. K

Hazırlamış olduğum 2 afiş çalışması

Afişler eski afişler ama yorum almak ve forum ortamına ısınmak amacıyla, hemde sizlerin benim hakkımda biraz da olsa bilgi sahibi olabilmeniz (aynı şekilde benimde) için tasarımlarımı yorumunuza sunuyorum. İstanbul gezisi için hazırladığım bir afiş: Bu da hazırladığım ilk afiş:
Yukarı Alt