Arama sonuçları

1. byzslkr

Logo Yaptırılacak

İstediğiniz bir uygun fiyata yapabilirim. beyzasolaker@gmail.com
  2. byzslkr

trt işi için illustrator

beyzasolaker@gmail.com
  3. byzslkr

Freelance web tasarımcı

mcstasarim@gmail.com yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
  4. byzslkr

web konusunda çözüm ortağı

Merhabalar benim ortağım bu konuda tecrübeli ve bu yüzden kendisiyle irtibata geçmenizi tavsiye ederim öğrenci olduğu için de çok cüzzi bir fiyata destek verebilir.Teşekkürederim. Mail adresi:mcstasarim@gmail.com
  5. kendi çapımda

kendi çapımda

bilgili kişilerin yorumuna ihtiyacım var
  6. byzslkr

Grafik Tasarımcı aranıyor - Ankara

Merhaba ben Beyza SOLAKER.Freelance çalışan bir öğrenciyim.Bildiğim programlar; *illustrator *fireworks *dreamveawer *photoshop *after effect *flash bunlardır.Aynı zamanda yazılım da biliyorum. Bildiğim yazılım dilleri; *php *visual basic *basic *asp *.net *html *javascript...
  7. byzslkr

Banner tasarımı yapıcak arkadaşlar aranıyor

Merhaba ben Beyza SOLAKER.Bildiğim programlar; *illustrator *fireworks *dreamveawer *photoshop *after effect *flash bunlardır.Aynı zamanda yazılım da biliyorum. Bildiğim yazılım dilleri; *php *visual basic *basic *asp *.net *html *javascript *action script( 0.1 , 0.2 , 0.3 )...
  8. byzslkr

LOGO tasarımı isteği

Merhaba ben MCS tasarım firmasından Beyza SOLAKER. Logo tasarıma ihtiyacınız oolduğunu gördüm. Hala ihtiyacınız var mı ?
  9. byzslkr

Kartvizit Yorum Yapın ki Hataları Görelim :)

Merhabalar ben üniversite öğrencisiyim lisede ve burada da olmak üzere grafik bölümü okudum. Bilgilerim henüz taze ve toy olduğundan beni yanlış anlamazsanız sevinirim. Öncelikle kırmızı yazı bir şekilde dikkat çekip amaca ulaşmış genel manada kullanılan renkler hoş hangi yazının nerede...
Yukarı Alt