Arama sonuçları

1. S

Adobe cs6 after effects Element 3D sorunu

Senin sorun biraz farklı.bunun çözümü için bios menüsünden MTI yada MIT diye hatırlıyorum bir bölüm var oradan onboard ekran kartını disable yapman gerekli diye hatırlıyorum.
  2. S

Çözdüm arkadaşlar aynı derdi olanlar pm atabilir.
  3. S

Şimdi GPU ve Cuda bölümünüde hallettim ikiside aktif artık ama sorun yine devam ediyor :(
  4. S

Durum bu şekilde Gpu yok nasıl düzelticez.sorun bundanmı kaynaklanıyordur?
  5. S

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır after effects kulanıyorum. Yeni bir 64 bit pc aldım after effects cs6 yükledim. element 3d yükledim herşey sorunsuz scene setupta objeleri rahatça görüp yönetebiliyorum fakat ok'e tıkladığımda sahnede hiçbirşey yok.aslında herşey sahnede birşey var gibi ama...
  6. S

Adobe After Effect Bıçaklama Efekti

efektsiz ne kadar gerçekçi olur bilmem bu ayrı bir beceri ister.hem mızrağın kafaya gireceğini söylüyorsun orada bir efekt kullanman şart ve o an kan fışkırması yapman lazım baş bölgesinde bunu efektsiz doğal yollarla yapmanda çok zor gibi geliyor bana. Daha önce kan efektini denedim diyorsun...
  7. S

Intro Denemesi

Gayet başarılı hocam.Elinize sağlık
  8. S

Motion graphics CV Tanıtım

Çok güzel bir çalışma eline saplık.
  9. S

Tanıtım Filmi: Etkileyici Metin ve Lazer Gösterimi

Gayet güzel.geçişlere biraz düzenleme yaparsanız profesyonel çalışmalardan farkı yok denebilir.
  10. S

Tanıtım Filmi: Firma isim veya Logo için

Evet daha profesyonel gözüküyor.güzel bir çalışma elinize sağlık.
  11. S

After Effects Metropolitan Pack İlk Render

andrew kramer olmasa biz ne yapacaktık ya.
  12. S

Adobe After Effect Bıçaklama Efekti

Evet arkadaşım after effetcs le yapılabilir. bunun için kan efekti bulman lazım ya yeşil perde yani green screen yada siyah arka planlı bir mov dosyası. yara bere hepsinin yeşil perde veya mov dosyalarını arayarak bulabilirsin.ciddi girişiceksen bööle bişeye bana mesaj at daha detaylı...
Yukarı Alt