Arama sonuçları

1. M

Bloknot son aşama

Merhabalar, ilk kez bir bloknot çıkaracağım için yalnış olmaması açısından konu açma ihtiyacında bulundum bu aşağıdakı sekılde yollasam sorun cıkarmı acaba ? ayrıca bı kırmızı mavi çizgiler yollarken kalıyor tasarımda degılmı bıraz bılgı verırmısınız bu sekıl dogrumudur acaba saygılar.
  2. M

Bloknot bıçak

Merhaba bloknot tasarımı yapmam gerekiyor ilk kez baskıya yollayacaım o yüzden hangi yüzde ne var tam olarak bilgim yok elinizde bloknot bıçak izi gösteren dosya varmı acaba üzerinde çalışma gibi birşey olursa daha iyi anlamış olurum saygılar.
  3. M

Teneke yağ tasarımı hakkında

Merhabalar, elimde yağ tenekesi tasarımı var aşağıda görselde görüldüğü gibi tasarımı yaparken yada baskıya gidecek hali ile ne yapmam gerekir acaba bütün aşamayı kısaca anlatırmısınız sorun yaşamamam için mod ? dpi ? tenekelerin üst ve altında tasarım yok sağ sol orta arka olarak bunun...
  4. M

Dekupe hakkında

Merhabalar arkadaşlar aşapğıdaki resimde en kolay yoldan ps de nasıl dekupe edebilirim sizce ? sadece ve sadece kedinin bedenini almam gerekiyor tüyleri felan belli olacka dekupeden sonra bunun için bir araç varmıdır ?
  5. M

Deneme çalışmalarım

Merhaba boş durmakdansa deneme çalışmalar yapıyorum bu aralar iş güç yok :)
  6. M

Katalog tasarımı hakkında

Merhabalar, katalog tasarımı hakkında tam nelere dikkat etmek gerekir acaba, 1- ne tür çalışmalara sırt payı verilir 2-kesim payı kros vs nasıl ayarlanır 3-özellikle 30 40 50 60 vs çok sayfalı tasarımlarda forma oluşturma nasıl olur 4- ve başka neler var dikkat edilecek ? bunlar...
  7. M

Matbaya yollanacak fakat

Merhaba arkadaşlar, yukarıdaki cepli dosya cd etiket cd kabı ve bloknot u deneme amaçlı ve tecrübe kazanması açısından çıkartmak istiyorum bunların üstüne tasarımı yapcam bir hata gozukuyormu acaba ? not: 9*9 bloknot boyutum fakat hazır bulduğum taslakda 9*9 a uyup uymadıgına...
  8. M

Cd kapağı ve Cepli dosya

Merhablar arkadaşlar, bu resimdeki cd etiket tasarımı tam bir kare çizip içine cd boyutunda 12cm sanırım yuvarlak çizerek tasarımı o kare içine yapıp baskıya yolluyoruz cd etiket kısmı baskıya yollama şekli bu diye biliyorum ve demek istediğim şudur gördüğünüz gibi resimde birde kapak var...
  9. M

Çok sayfalı broşürlerde

Merhaba arkadaşlar 6 yaprak 12 sayfalık ve 8 yaprak 16 sayfalık çok sayfalı broşür katalog tarzı çalışmalarda ölçü kesim payı ve sırt payı olarak nasıl bir ölçü vermemiz gerekiyor(a4 veya a3 ortadan ayırarak) acaba ? bu konuda aydınlatırsanız artık bu konudan korkmamış olacam tek kafama takılan...
  10. M

Tabela hakkında

Merhaba, arkadaşlar bugun tabela taktık benden önceki arkadaş yapmış cdr dosyasına bakıyorum 5.000,0 mm ve 1.000,0 mm olarak çalışmış neyse oraya takarken yan dükkandan tabela siparişi geldi ve boyutunu 6x90 olarak verdiler, kafam karıştı taktığımız tabelanın sağa doğru uzunluğu sadece kısa...
  11. M

Kutu harf tasarımı

merhabalar, corelde kutu harf tasarımı hakkında bilgisi olan varmı acaba saygılar. şimdi tabelaya kutu harfler olacak fakat ben çalışmamı cdr uzantısında yollyacam, merak ettiğim şudur tasarım olmayacak sadece yazı, ben corlede yazıyı sadece yazıp convertlemem yetiyormu? yoksa yazıyı...
  12. M

Illustrator'den Corel'e aktarma

Merhaba arkadaşlar başlıkdada belirttiğim gibi Illustrator'den Corel'e aktarma oluyormu acaba aktardıkdan sonra hala düzenlenebilir pozisyonda olacak ?
  13. M

Corel'den Photoshopa aktarma

Merhaba arkadaşlar, corelde yaptığım bir çalışmayı içinde vektörelde var hazır arka planda var bunu photoshopa nasıl aktarabılırım tabiki ps' ye atınca coreldeki gibi düzenlenebilir halde olacak öyle birşey olabiliyor mu ? aynı şekilde psden yaptığım çalışmayıda corele düzenlenebilir şekilde...
  14. M

makina kıyaslama

Nikon d40 Nikon d60 ve Pentax k100d süper modelleri arasında Fotoğraf kalitesi ön planda tutarak hangisini önerirsiniz, en iyi sonuç alabileceğimiz makina bu 3 markadan hangisi olabilir ? ben kendimce pentax k100d süper modelini düşünüyordum fakat video özelliği olmadığı için kararsız kaldım...
  15. M

Deneme Billboard Tasarımı

Sade olmasını istedim iyi gözüküyor mu saygılar
  16. M

Deneme Ramses Kitap Kapağı Tasarımı

Deneme amaçlı yaptım ilk kitap kapağı tasarımım diyebilirim.
Yukarı Alt