Arama sonuçları

1. C

After effeckt nesne hareketlendırme

arkadaşlar merhaba after efeck te yenı başladım söyle bir sorunum var after efekte cizdigim bir nesneyı tımelıne da hareket ettırmek ıstiyorum fakat olmuyor yardımcı olursanız sevınırim
  2. C

Tam zamanlı grafiker

anadolu yakasında çalışmak istedigim bir grafik tasarım ajansında tam zamanlı grafiker olarak iş arıyorum bildigim programlar:ıllustrator,photoshop,ındesign e-mail:cem1987_@hotmail.com
  3. C

Tam zamanlı grafiker

çalışmak istedigim bir grafik tasarım ajansında tam zamanlı grafiker olarak iş arıyorum bildigim programlar:ıllustrator,photoshop,ındesign e-mail:cem1987_@hotmail.com
  4. C

arka plan gerekli midir?

kurumsal kimlik çalışmalarında tema veya arka plan gereklidir?
  5. C

logo tasarım çalışmam

google logo çalışması yapmıştım orjinali sanmışlar:) kendi tasarımımdı neyse arkadaşlar bir çalışma daha yaptım yorumu sizlere bırakıyorum
  6. C

tam zamanli grafiker

stanbul anadolu yakası grafik tasarim programlarinin egitimini aldim tercihen kadikoy kartal pendik civarinda tam zamanlı grafiker olarak iş arıyorum e-mail:cem1987_@hotmail.com
  7. C

tam zamanlı grafiker

istanbul anadolu yakası kadıköy kartal pendik civarında tam zamanlı grafiker olarak iş arıyorum photoshop ve ıllustrator programlarını kullanıyorum cep:0535 087 54 78 e-mail:cem1987_@hotmail.com
  8. C

lıve bucket tool

ullustrator programında lıve bucket paint ile ilgili bir sorunum var dırect selection tool ile seçtikten sonra lıve paint uygulamak istiyorum fakat hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim
  9. C

lıve bucket tool?yada lıve selection tool

arkadaşlar merhaba ben kırmızı nesnenin üzerine püskürtme şeklinde bir renk eklemek istiyorum bunu lıve paint bucket ilemi yapmalıyım yoksa lıve dırectıon selection ilemi yapmalıyım teşekkürler
  10. C

tam zamanlı grafiker

istanbul anadolu yakası (kadıköy,kartal,pendik)civarında tam zamanlı grafiker olarak iş arıyorum photoshop ve ıllustrator programlarını kullanıyorum cep:0535 087 54 78 e-mail:cem1987_@hotmail.com not:deneme çalışmalarım vardır
  11. C

tam zamanlı grafiker

istanbul anadolu yakası(kadıköy,kartal,pendik)civarında tam zamanlı grafiker olarak iş arıyorum photoshop ve ıllustrator programlarını kullanıyorum cep:0535 087 54 78 e-mail:cem1987_@hotmail.com not:deneme çalışmalarım vardır
  12. C

tam zamanlı grafiker

Anadolu yakasında (Tuzla, Kartal, Pendik, Maltepe civarında ) tam zamanlı grafiker olarak iş arıyorum.Photoshop ve illustrator programlarını biliyorum. tel:0535 087 54 78 mail:cem1987_@hotmail.com
  13. C

Anadolu yakasında tam zamanlı grafiker olarak iş arıyorum.

tam zamanlı grafiker olarak iş arıyorum (photoshop ve ıllustrator) programlarını biliyorum cem1987_@hotmail.com tel:0535 087 54 78 mail:cem1987_@hotmail.com not:deneme çalışmalarım vardır
  14. C

ıllustrator kurulum sorunu

arkadaşlar merhaba benim bir sorunum var ıllustratoru kurarken ID sorununa takıldım yardımcı olursanız sevinirim
Yukarı Alt