Arama sonuçları

1. Mert Mutlu

Minimal blog

Son zamanlarda gerek karikatür ve tasarımlarıma yoğunlaşmaktansa derslere yoğunlaşmayı tercih ettiğim için uzun zamandır hiçbirşey çizmiyordum. Bu gece yeni bir blog teması yapmaya karar verdim ve arkadaşımın verdiği Fulness temasını tekrar çizdim. Umarım beğenirsiniz
  2. Mert Mutlu

Uzun zaman sonra yeni bir tumblr teması çizdim

Arkadaşlar daha çok karakter çizimine yönelmem nedeniyle tema çizmeye kısa bir süre ara vermiştim ve bu arayı bu sabah bitirdim ve yeni bir tumblr teması çizdim kendime. HTML'e dökecek varsa temayı verebilirim. Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim :s8:
  3. Mert Mutlu

Wacom Bamboo veya Uc-Logic Lapazz Grafik Tablet hakkında kararsız kaldım?

Arkadaşlar grafik tablet almak istiyorum, ilk tabletim olacak yaklaşık 200 TL lik bir bütçem var daha 15 yaşındayım çünkü, Wacom Bamboo Pen CTL-470K-EN ile Uc-Logic Lapazz A5 arasında kararsız kaldım çünkü gördüğüm kadarıyla Bamboo'nun daha çok özelliği var. Eğer bunlar hakkında bilgisi olan...
  4. Mert Mutlu

Illustrator karakter çalışmam

Evet arkadaşlar öncelikle uzun soluklu bir aradan sonra hepinize merhaba diyoruum, son yaptığım illustrator karakter-maskot çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz, tabletim geldiğinde daha güzel çalışmalar göreceğinize garanti veriyorum :rolleyes: Yorumlarınız benim için...
  5. Mert Mutlu

Illustrator karakter çalışmam

Evet arkadaşlar öncelikle uzun soluklu bir aradan sonra hepinize merhaba diyoruum, son yaptığım illustrator karakter-maskot çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz, tabletim geldiğinde daha güzel çalışmalar göreceğinize garanti veriyorum :rolleyes...
  6. Mert Mutlu

İllustrator renklendirme?

Arkadaşlar ben illustratore yeni basladım ama photoshop bilgim var, illustratorde sadece fırça kullanarak çizdigim karakterleri photoshop veya mümkünse illustrator üzerinde renklendirmek istiyorum. Eğer photoshopta reklendiriliyorsa Adobe Illustrator dosyasını photoshopta nasıl açabilirim...
  7. Mert Mutlu

Bu şekli nasıl elde edebilirim?

Arkadaşlar siluet yapmak istiyorum, araştırırken internette bir çalışma gördüm ama tabiiki ingilizce olduğu için başaramadım :( http://bit.ly/GO0yTo Çalışma bu arkadaşlar, bunu nasıl elde edebilirim acaba? :confused:
  8. Mert Mutlu

İlk T-Shirt Çalışmam

Arkadaşlar yaptığım ilk deneme tişört çalışmam, eksiklerimi söylerseniz sevinirim :) :grafikerler:
  9. Mert Mutlu

Deneme amaçlı ücretsiz logo tasarlayacağım

Arkadaşlar isteyenlere ücretsiz olarak ve kendimi geliştirmek açısından logo tasarlamak istiyorum isteyenler logunun içeriğini bana özel mesaj olarak yollayabilirler. :grafikerler:
  10. Mert Mutlu

Deneme Banner çalışmam.

Deneme banner çalışmam, eksiklerimi bilmek benim için önemlidir eksiklerimi veya düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim :)
  11. Mert Mutlu

Illustratoru nerden indirebilirim??? :(

Arkadaşlar çok aradım ama bir türlü adobe illustratoru bulamadım adobede denem sürümü var :( Indirebilecegim bi site verebilirmisiniz lütfen ?
  12. Mert Mutlu

Oyun Sitesi Arayüz Tasarımı

Arkadaşlar ilk oyun sitesi arayüz tasarımım oldu bu, eksiklerim olacaktır elbet, fikirleriniz benim için gerekli, eleştiriye açığım :rolleyes:
  13. Mert Mutlu

Oyun sitesi için basit bir logo çalışmam

Şuan web arayüzünü çizdiğim bir oyun sitesinin logosunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum..
  14. Mert Mutlu

Karakter tasarımı yapmak istiyorum, nasıl başlamalıyım?

Arkadaşlar illustratore baslamak istiyorum Adobe'nin sitesindeki downloaderdan indirince 30 günlük deneme sürümü oluyormuş sanırsam. Bu doğrumudur? :confused:
Yukarı Alt