Arama sonuçları

1. S

indesing isimleri otomatik yazdırma

Merhaba, herkese günaydın. İndesigda yemek kartı hazırlıyorum ve 160 tane isim var, isimleri otomatik nasıl yazdırabilirim? İsimler world dosyasında, otomatik olarak yazdırılıyor sanırım ama araştırdım bulamadım herhangi bir bilgi. Bu kondu yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
  2. S

dizin hazırlama

Merhabalar, ben indesign'da bir kitabın dizinin hazırlamak istiyorum fakat Türkçe video bulamadım. Yazılı olarak içerik buldum fakat birşey anlayamadım. Türkçe anlatımlı bir video varsa beni yönlendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  3. S

İndesign'da Görseli Yazılara Kilitleme

Merhaba, ben indesignda kitap calışıyorum ve bir sürü fotoğraf var. Kitap sahibinden yazılarla ilgili düzeltmeler geldikçe fotoğraflar kayıyor dağınık olarak. Fotoğrafların kaymaması için yazılarla birlikte nasıl kilitleyebiliriz acaba? Yani yazı ilerleyince fotoğraf da ilerlesin istiyorum. Bana...
  4. S

İndesign'da PDF yapma

Merhabalar, ben İndesing'da calıştığım dosyayı PDF yapıyorum, fakat 1 görselim PDF'de görünmüyor... Görselleri önce tiff koymuştum, sonra eps'ye çevirdim siyah,beyaz olarak. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Yukarı Alt