Arama sonuçları

1. CevahirAbi

Corel Plugins Paketleri

Arkadaşlar ücretli yada ücretsiz Bana tasarım editleyebimem için hangi paket eklentileri önerirsiniz 100-150tl ye alabileceğim hangi plugins paketleri var örnek olarak şunlardan istiyorum ama buradakiler pahalı gelir bana. http://advancedtshirts.com/products/products-list.html Elinizde bu tip...
  2. CevahirAbi

Detaylı T-Shirt Baskı Eğitimi (Ölçülendirme,Oran,Kağıt,Baskı Teknikleri)

Tüm yazılanları dikkatlice okudum. kolay bir iş gibi görünüyor. Biz 1 ay sonra bir baskılı tişört ve hediyelik eşya işine gireceğiz. genelde calışmaları istanbuldan alacağız. Ama bu sene moda olan okul tasarımıda önceliklerimiz arasında. Okul tasarımları genelde şablon pluginslerden editlenmiş...
  3. CevahirAbi

Deneme amaçlı ücretsiz logo tasarlayacağım

madem denemelik istiyorsun banada beyaz eşya magazası için bir logo deneyebilirsin ismi Asya Yani A harfi üzerine beyaaz eşya mallarının uymlu bir logosu.
  4. CevahirAbi

Corel için Netbook Tavsiyesi

bende eskilerden beri notebook kullanıyordum ama çok ağır oldukları için aklımda hep netbook almak vardı. ama tavsiyelerinizden sonra yeniden laptop alacağım anlaşıldı. 4 gb ram li bir laptop işimi görecek demekki. zaten genelde laptoplarda 1 veya 2 gb ekran kartı oluyor. İlginiz ve cevaplarınız...
  5. CevahirAbi

Corel için Netbook Tavsiyesi

Arkadaşlar Çok yeniyim ve bir coreldraw kursuna yazıldım. Programı kullanabilmek için Bir netbook mu yoksa bir notebook mu almalıyım. Genelde netbooklar onboard ekran kartı ile satılıyor. Corel yada photosop kullanırken ekran kartı mı önemli yoksa ram mi? Yoksa her ikisi de önemli mi? 750...
Yukarı Alt