Arama sonuçları

1. K

Logo Yardım

Çok Güzel olmuş tşkler
  2. K

Kişisel Logo Denemesi - Hasan YILDIZ.

a ve n harflerinin arasındaki çizgi kalemi vurgulamak için olsa bile daha farklı bir detay düşünülebilir
  3. K

Logo Çalışması

bencede çalınası derecede özgün farklı bir logo olmamış üsteki nesne bütün hazır logo programlarında görülebilecek birşey bence
  4. K

Dondurmacı Logo Çalışmam

parçalardan logo oluşturalabilir bence özgün olması fikri kısmen doğru ama sizin çizdiğiniz herhangi birşeyde bir başkasının çiziğiyle benzerlikler taşıyabilir
  5. K

Paradox Interactive Logo Tasarımı

soldaki logonun altta sağdaki X in üste durması dengeyi bozmuş ama eşit olsada sağında ve solunda bu kadar büyük nesne ve harfler olması şık olmasına engel
  6. K

Refleks Reklamcılık

yazıdaki kızmızı alanı f harfine benzetemedim açıkçası firmanın ismini yazmasanız hayatta o şekilde okumam
  7. K

logo yenileme

renklerde oynama yapılırsa çok daha güzel olur bence
  8. K

Soner İnşaat Logo Çalışması

bence sütün gibi duran şeylerin içine küçük pencereler açmak ve bunları renklendirmek daha güzel durmasını sağlayacaktır
  9. K

Temsili Logo tasarımlarım

ilk daha çok banner gibi durmuş ikincisindeki s harfi fazlaca bozulmuş bence
  10. K

Ankara Logo

fontaki A harfi camiye benzemesi için güzel ama diğer A harfleriyle birlikte şık olmamış tabi renk konusunda da haklı diğer arkadaşlar
  11. K

Hira Bilgisayar

şık durmuyor
  12. K

Oyun sitesi için basit bir logo çalışmam

kahve banada pek uyumlu gelmedi
  13. K

Devasa Bilişim Logo Çalışması 2012

3 veya 4 devasa bilişim yazısı eski logoya uyarlansa yeterli olur bence
  14. K

halı firması için logo

5 numara iyi bencede
  15. K

Logo Yardım

Arkadaşlar Merhaba Aşağıdaki resmin ortasındaki bayrak yerine türk bayrağı koyma konusunda yardım edebilecek var mı acaba
Yukarı Alt