Arama sonuçları

1. efesertel

Bazı müzik grubu bannerlarım

Kolajda resimleri bulup seçersiniz, kesersiniz, başka bir yere eklersiniz toplama yaparsınız açıkçası. Siz olanları bir araya getirirsiniz sıfırdan yaratmazsınız
  2. efesertel

Bazı müzik grubu bannerlarım

oynadığım bir oyun için yaptığım basit banner tasarımları beğenilerinize sunuyorum kolaj tekniğide kullandım :D anlamışsınızdır zaten :p
  3. efesertel

Birkaç Tasarım

beyne değilde beyine olması lazım bir tasarımcı türkçeyi düzgün kullanmalı bence
  4. efesertel

AYT Dizayn Logo

daha çok bir galeri ya da rent a car şirketine uyar gibi bu tasarımlar şahsen rent a car firması sahibi olsaydım 1 ve 6 numarayı kesin kullanırdım
  5. efesertel

T-shirt [1453] Bu teknik nedir ?

bende bu eleştrinin aynısını babamdan aldım :D ama renk olsun istedim çok teşekkürler özlem hanım
  6. efesertel

ahahaha :D :D neyse ben cevabımı aldım :D
  7. efesertel

Babam benden babalar günü hediyesi olarak 1453 konulu bir t-shirt istemişti bende bunu hazırladım baskıya verecektim ki aklıma sizinle paylaşmak geldi ve bu yaptığım tarzın ismini bilmediğimi fark ettim ayrı bir tarzmıdır onuda bilmiyorum tabi :) karalama diye mi geçer bunun cevabını almak...
  8. efesertel

deneme tasarımlarım..

hangi programı kullandığınızı öğrenebilirmiyim acaba ilk çalışmakdaki ışık efekti bayağı hoşuma gitti :D
  9. efesertel

Sunum ödevi Afiş Çalışması

aynen rüzgar efekti derim gerçekten bakınca bir serinlik hissi yaratıyor bende öyle oldu bilmiyorum :D
  10. efesertel

T-Shirt Çalışmalarım

belki güleceksiniz taslak ı aldım ona baka baka kendim çizdim yani tamamen bana aittir
  11. efesertel

T-Shirt Çalışmalarım

adobe photoshop cs4 extended evet tam ismi bu :D
  12. efesertel

Deneme ürün çekimi...

haklısınız biraz daha açık konuşmam gerekirdi demem o ki özellikle insanlarda yarım görüntü fotoğraflarda pek hoş karşılanmıyormuş :)
  13. efesertel

Tabletle ilk çalışmam - Yarışma için

Arkadaşlar internette gördüğüm bir yarışma için hazırladım resim korumayı biraz abartmış olabilirim yorumlarınızı esirgemeyein sağolun... :)
  14. efesertel

Deneme ürün çekimi...

gittiğim fotoğrafçılık kursuna dayanarak bir fotoğraf çekiminde herhangi bir şeyin yarım olmaması gerekiyormuş.
  15. efesertel

Film Afişi- Takers

film çoktan çıktı ama :D yorumlarınız için teşekkürler :D
  16. efesertel

resim koruma programı

çok sağolun ya bu kadar basitmıiş yani ben daha karmaşık bir olay bekliyodum :D
  17. efesertel

resim koruma programı

Arkadaşlar sizden bir ricam olacak... Ben internette yapılan resim hırsızlıklarından oldukça şikayetçiyim ve bazı yerlerde görüyorum resmin üzerine sitenin ismi veya grafikerin ismi saydam şekilde yazılıyor. Resim muhafaza ediliyor ama görüntü çalınmasın diye böyle bir etiket konulabiliyor...
  18. efesertel

Wacom Bamboo ile İlgili Birkaç Soru

Aynı tabletten 2 gün önce aldım gerçi daha önceden sipariş etmiştim :D ben çok beğendim kullanımı oldukça kolay ve elverişli.... Korsan yazılımlarda hiçbir sorun yaşatmıyor benim adobe cs4 photoshop extended, pixlr gibi programlarda sorunsuz çalıştı. Onun dışında aldığım için adobe photoshop...
  19. efesertel

Oyun Sitesi Arayüz Tasarımı

buna çocuklar girecekse daha renkli olması gerekmez mi sonuçta eğlenmeye geliyorlar :)
  20. efesertel

Film Afişi Çalışmam - Titanic

ufak bir düzeltme ingilizcede İ harfi olmadığından oyuncularda oluşan bu hatayı düzeltirsen çalışman daha başarılı olacaktır. Eline sağlık...
Yukarı Alt