Arama sonuçları

1. A

Ae Konusunda Yardım. (Düzenleme)

Arkadaşlar, Merhabalar, bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. AE'yi ilk defa kullanmaya niyetlendim. Şöyle ki Video ve Film hazırlamak için Özellikle Trailer yapımı için. Hazır templateler buldum. Ancak onları açınca ekrana uyarı geliyor ve tamam tamam diyorum açılıyor ama nasıl düzenlenecek...
  2. A

Önemli: Kendi Başına Eğitimde Verimlilik

Photoshop gibi programları iyi anlamak ve öğrenmek için nasıl bir metod geliştirmek gerekir? Mesela, bende PHOTOSHOP CD Videolu Eğitim Seti var. Kullanılan Sürüm İngilizce PS, Benim Bilgisayarımda ise Türkçe var. Bu durum da iyi öğrenmek ve kavramak için nasıl plan uygulamalıyım?
  3. A

Tema Yapacak. | Ücretli

Arkadaşlar vBulletin Tema Grafiklerini yapacak biri aranıyor. Ücretlidir..
  4. A

Grafik Tasarım Kursunda Başarı Şansı

Benim konularımı takip edenler bilirler ki karamsar,beceriksizimdir. Nedeni hep kendi başıma yapma derdindeyim.Ama insan tek başına olunca dikkati ve ayırdı süre yetrli olmayabilir.. Eğer bir kursa (özel veya halk eğitim) gittiğimizde Örn. Afiş yapma,Pen tool kullanımı gibi şeylerde insan...
  5. A

Photoshop decupe / ayırma sorunu, nasıl yapılır?

Bu resimde Polat Alemdar'ı ayırmak için ne yapmam gerek magic tool denedim olmadı. Kement Aracını da kullanmayı beceremiyorum.Magic tool ile oluyormuş öyle dediler ama bende olmadı.. silah,elleri ve vucudu almıyor.. Lütfen yardım ediniz!! Öğretin bir insanı bir resimden ayırmam için ne...
Yukarı Alt