Arama sonuçları

1. Ali DANIŞAN

GünaydınLar HoşçakaLLar

Günaydın :)
  2. Ali DANIŞAN

call center için logo tasarımı.

başkasının logosunu kendinize göre dizayn mı etmek istiyorsunuz? bunu yapmak ne kadar doğru sizce ya tamam yapıyorsan yapta bizleri niye ortak ediyorsun onu anlamadım :)
  3. Ali DANIŞAN

GünaydınLar HoşçakaLLar

4. Ali DANIŞAN

GünaydınLar HoşçakaLLar

Günaydınnnnnn :)
  5. Ali DANIŞAN

Photoshop cc'de manipülasyon yapımı (Adriana lima)

öncelikle emeğine sağlık, tipografik manipülasyon yapıyorsan bence o textlerin yüz yapısına göre hareket etmesi gerekir, yani şuan anlatılan uygulamada textler normal konulmuş o textleri yüz yapısına uyarlarsan hem daha çok ilgi çeker takipçilerin tarafından hemde daha profesyonel bir sonuç...
  6. Ali DANIŞAN

Grafik tasarım bölümü hakkında sorular

okul önemli tabi eğitim şart tasarım yapmak kolay değil temel önemli kuralları da var bunları bilmek tasarımı bilerek yapmak önemli ama 4 sene grafik veya 2 sene grafik tasarım okudum diye iş bulacan diye bir şey de yok yani tasarımın güçlü olmalı, ama tabi bu tasarımını bilgisayar ortamına...
  7. Ali DANIŞAN

GünaydınLar HoşçakaLLar

8. Ali DANIŞAN

Photoshop dersi istiyorum

sadece bayrağı yaptım ön plandaki karakterde buna benzer bir efektle yapılabilir bence, senin görselin aynısını değil tabi adam kim bilir ne efektler uygulamıştır zaten bunu nasıl yaptığıma gelince yapman gereken ilk önemli kural renk ton ayarları daha sonra filter - filter galery ile o...
  9. Ali DANIŞAN

GünaydınLar HoşçakaLLar

10. Ali DANIŞAN

Photoshop Yardım

Buyrun, inşallah istediğiniz gibi olmuştur :) arkaya hafif blur verdim montu da siyah tonlara çektim, kolay gelsin...
  11. Ali DANIŞAN

GünaydınLar HoşçakaLLar

12. Ali DANIŞAN

Logo ve Kartvizit Tasarımlarım

gayet güzel bence eline sağlık, aralarından fitnes logo daha güzel :)
  13. Ali DANIŞAN

GünaydınLar HoşçakaLLar

Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle günaydın :)
  14. Ali DANIŞAN

Günün Şiiri...

öyle bir yerdeyim ki; ne gitmesi mümkün, ne kalması mümkün olan, öylece bir yerdeyim işte... vazgeçmekle direnmek arasında, akla kara'nın tam ortasındayım... kaybetmenin arifesinde, yeni bir hayatın eşiğindeyim... kalsam canım yanacak, gitsem hayatım... MEVLANA
  15. Ali DANIŞAN

GünaydınLar HoşçakaLLar

16. Ali DANIŞAN

Harika photoshop actionsları paketi

teşekkürler :)
  17. Ali DANIŞAN

GünaydınLar HoşçakaLLar

18. Ali DANIŞAN

GünaydınLar HoşçakaLLar

19. Ali DANIŞAN

Photoshop cc de resmi renklere bölme

arkadaşım bak beni yanlış anlama video dersi çekiyorsun gayet güzel anlaşılır sunumun güzel bu videoyu izleyen birisi gayet güzel bir biçimde senin anlatmak istediğini anlar, ama youtube baktığımızda photoshop dersleri diye o senin anlattığın komuttan 10larca 100lerce video anlatımı yapılmıştır...
  20. Ali DANIŞAN

GünaydınLar HoşçakaLLar

Günaydın :D
Yukarı Alt