Arama sonuçları

1. booo

PM Organizasyon Logo Çalışması

hafrlerin et kalınlığı neden farklı?
  2. booo

Boyap Logo Çalışması

Bo boya demekse eğer, B harfi fırça ve izi şeklinde olabilir ;)
  3. booo

Logo Çalışmalarımız

teşekkürler arkadaşlar :)
  4. booo

Logo Çalışmalarımız

yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. yalnız matbaa için düşünmeyin, bazıları tv ve internet ortamında kullanılmak üzere tasarlandı; dolayısıyla renk konusunda teknik anlamda bir problem çıkacaığını sanmıyorum.
  5. booo

Logo Çalışmalarımız

6. booo

Kenzo Kartvizit

kalın beyaz kontür uymamış bu fontlara ...
  7. booo

inşaat firması logo tasarımı

gri zemin tasarımı yutuyor. ben olsam gölgesiz beyaz bir zemin tercih ederdim sunum için. Ayrıca toparlayıcı güçlü br hareket istiyor bence .
  8. booo

i love 3D movie

daha önce google da araştırdığım halde bu konuda böyle bir espriye rastlamamıştım, ama şimdi tekrar incelediğimde baya aşağılarda birtanesine rastladım :) ama o biraz acemi kalıyor benimkinin yanıdna , kalp yanlış olmuş :)
  9. booo

i love 3D movie

@Hasan Güner i zaten bilinen bir logo, 3d videolar da yaygın olduğu için benim de aklıma böyle bir espri geldi yaptım ve burda paylaştım. o yüzden "o kadar klişe ki..." falan diye küçümsemen çok abes olmuş ,. bu haliyle i love ny esprisi ile ilişki kurulmasını zaten bilerek yaptım...
  10. booo

i love 3D movie

siz espriyi yakalayamadınız galiba...
  11. booo

Corelde Yazı Yuvarlamak

yazı yuvarlama, yemek ismi gibi olmuş :)
  12. booo

Çorbacı Osman Usta Logo Çalışmaları

1. logo fena değil ama siyah tencere için alternatif araştırılabilir :) üçüncü logoda "çorbacı" kısmını beğendim , "osman usta" fontu için alternatif araştırılabilir diğer logo içine yerleştirilen diğer şeyler için de alternatif çözümler araştırılabilir.
  13. booo

i love 3D movie

i love 3D movie logo tasarımım :)
  14. booo

Bir reklam müşteri tarafından nasıl berbat edilir...

madem müşteri haklı :clap2:
  15. booo

Bir reklam müşteri tarafından nasıl berbat edilir...

vaz geçtim yorum yapmıyorum :D
Yukarı Alt