Arama sonuçları

1. 2

efekt yardımı

merhaba arkadaşlar acaba aşağıdaki resimi adamlar nasıl yapıyor bu konuda yardımlşarınızı bekliyorum...
  2. 2

kıvrım yardımı

arkadaşlar daha önceleri açacaktım bu konuyu ama biraz çekindim bugüne nasipmiş sorum şöyle aşağıdaki gibi kıvrımlı vektörleri corelde nasıl yapabilirim yapıyorum çok garip şeyler çıkıyor ucları istediğim gibi olmuyor kıvrımlar hiç göze hoş gözükmüyor.. yardım ederseniz çok sevinirim.Videolu...
  3. 2

corel ile petek çizimi nasıl olur??

arkadaşlar corel ile arı peteği yapmak istiyorum aynı zamanda kaplumbağa kabuğuda bunu nasıl yapabilirim yani çokgenleri nasıl eşit dizebilirim basit bir yolu var mı başlamadan bir danışmak istedim ....:rolleyes:
  4. 2

corel fırça yardım

arkadaşlar corelde fırça yok ama bunun alternatifi var mı .Bir de hani photoshop un bazı fırçaları yumuşatmak için kullanılıyor ya corelde bu nasıl yapılıyor....:o
  5. 2

alan adı yardım

arkadaşlar merhaba sizlere sorum şu bir arkadaşımın sitesi var ve yaptırdığı kişilere ulaşamıyor sitesinin yıllık süresi doluyor site adı boşa çıktığında bunu hemen satın alabilirmi yoksa yapması gereken başka şeyler var mı yardımcı olursanız sevinirim....
  6. 2

anime manga çizimini anlatan e kitap arıyorum

merhaba arkadaşlar başlıktan da anlayabileceğiniz gibi ben anime manga çizimini anlatan e kitap arıyorum elinde olan arkadaşlar varsa paylaşabilirler mi acaba bu konuda kendimi yani elimi geliştirmek istiyorum yardımlarınızı bekliyorum....:confused:
  7. 2

corelde elmas nasıl çizimi yardım

arkadaşlar corelde elmas çizmek istiyorum yapıyorum ama bir bürlü beceremedim.dış hat buldum üzerinden geçiyorum ama yine olmuyor nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim....:confused:
  8. 2

Corel Draw'da daire etrafına yıldız koymak ?

merhaba arkadaşlar benim yapmak istediğim corel de bir daire çizmek ve çizdiğim bu dairenin dış etrafına yıldız koymak ama bu yıldız dairenin dış çizgilerini komple dönecek ve sonuçta o da daire gibi görünecek bunu nasıl yapabilirim....
  9. 2

corelde tablodaki fontların boyutu nasıl verilir

başlıktan da anlayacağınız üzere corelde tablodaki fontların boyutu nasıl verilir.veya başka font nasıl kullanırım deniyorum ama aolmuyor sanırım tablo olduğundan dolayı bir yolu var mı acaba:(
  10. 2

yardım edin lütfen

arkadaşlar burda yeniyim yerimi bilmiyorum ama corel de taklit çalışmalar yaparak kendimi geliştirmeye çalışıyorum.Takıldığım bir nokta var aşağıda görmüş olduğunuz resimin ortasındaki çizgiyi nasıl yok edebilirim bir resmi yan yana koyunca o çizgi çıkıyor web sitesi için kullanılacak bunu...
Yukarı Alt