Arama sonuçları

1. İ

Dijital baskı kafası hangi pl olmalı

Daha bugün gördüm adam camına kocaman 14PL dijital baskı alınır yazmış :) Traji Komik gerçekten.. Oraya kocaman yazınca müşteri anlamıyor iyi birşey sanırım diyor cam gibi baskıyı karşısında görünce işte bu diyor 2 gün sonra tabelayı eline alınca kavga kıyamet..
  2. İ

Liman Cafe

Teşekkürler Hasan Bey. Aslında işin gerçeği fon olarak arka planda tribal çizgiler koymayı planlıyordum ama sade olunca daha güzel olacak gibi geldi ve öylece bıraktım bende :) Çözünürlük benden dolayı düşük yani export ederken dosya boyutunun düşmesi için dpi değerini düşürdüm birazcık.
  3. İ

Liman Cafe

Resimleri karışık ekliyorum umarım problem olmaz.
  4. İ

luxon elektronik logo

Başarılı ...
  5. İ

Çok uygun fiyata dekupe

Vay be :) Decube olayıda mı sektör oldu :) Oda güzelmiş :)
  6. İ

İnsert Tasarımları

Evet A-Z 'ye bana ait.
  7. İ

kesilmiş hazır et resimleri

Arkadaşlar bende mi sorun var acabe kesilmiş et resimleri diyor ve hitler görselleri var ?
  8. İ

Corel Draw Yeni Sayfa Açma Problemi

Arkadaşlar şu ana kadar böyle bir sorun yoktu. Birden bire gelişti bu sorun. Corel X5'de herhangi bir dosya açamıyorum. Color Styles ile alakalı olduğunu zannetmiyorum çünkü yeni bir dökümanda açamıyorum. Sebebi ne olabilir? Aynı sorunu yaşayanlar için
  9. İ

dergi reklam tasarımım

Genel anlamda başarılı özellikle sunumunuz etkileyici. Fakat Hasan Yıldız'ın da söylediği gibi fontlarda biraz sıkıntımız var.
  10. İ

Axle - Katalog Ön Çalışma

Belli ince düşünülmüş ve uğraş verilmiş bir çalışma elinize sağlık.
  11. İ

bilgisayar seçimi

Benimde söylediğiniz konularda bilgisayar ihtiyacım vardı ve bir çok firmadan teklif topladım en uygun görünenini aynen aktarıyorum. Asus DDR3 anakart Dell 23" Led Monitör Frisby 8850-G 450W ATX kasa İntel Core i5 3.4 GHZ işlemci Kingston 16 GB DDR3 RAM LG 22X SATA DvdRw Logitech MK520...
  12. İ

Corel İle Led Tabela Hazırlığı?

Arkadaşlar youtube'da izlediğim bir videoda (Sanırım bir macro ile yapılıyor.) yazıyı yuvarlaklardan oluşturuyordu ve onu decota üzerine yapıştırıp o yuvarlakları matkap ile deliyordu. Yani o yuvarlakları oluşturan macroyu öğrenebilirmiyim?
  13. Fotoğraf

Fotoğraf

Afyon Meslek Yüksekokulu Logo Yarışması Çalışmaları
  14. Fotoğraf

Fotoğraf

kurtuluş kuruyemiş
  15. Logo Tasarımları

Logo Tasarımları

Önceden yapmış olduğum bazı logo çalışmalarım
  16. İ

İnsert Tasarımları

Arkadaşlar müşterilerimize daha güzel tasarımlar vermek adına insert çalışmalarında hem ürün resimleri hemde genel şablonlar hakkında birbirimize yardımcı olalım bu başlık altında. İlk olarak ben başlayayım; bir saat sonra marketin birine ürün resimleri çekmek için gideceğim ihtiyacı olan varsa...
  17. İ

Yüksek kaliteli gıda maddeleri resimleri

Linklerde problem var sanırım yenileyebilirmisiniz?
Yukarı Alt