Arama sonuçları

1. N

CaddeLife Dergi Kapağı...

Düşünün ki, ben müşterinizim ve bu dergi kapağını bana yapıyorsunuz. Ve "Çok basit olmamış mı?" diyorum ki en doğal hakkım. Gidip "ne bekliyordun, önerin?" mi diyeceksiniz. Tabiki hayır. Tasarımcıyım, grafikerim diyorsanız tabiki üzerinde biraz çalışacaksınız. Sizinle bu sohbeti daha öncede...
  2. N

CaddeLife Dergi Kapağı...

Basit bir kapak çalışması olmamış mı?
  3. N

Nokia 7070 Prism

@Serkan Baysal İnsanlarda biraz merak duygusu uyandırmak lazım.:) Yorumlar için çok teşekkürler, saol...
  4. N

Nokia 7070 Prism

@Buse Türüdü Çok teşekkürler...
  5. N

Nokia 7070 Prism

Nokia' nın yeni ürünü "7070 Prism" çalışması...
  6. N

Tasarıma İhtiyacım Var

arkadaşım bu bir tekliftir, yanaşırsın yanaşmazsın. Celallenmenin anlamı yok sanırım.
  7. N

Tasarıma İhtiyacım Var

Bak ben sana tanesi 100 $ dan istediğin tasarımı yaparım. Sen satarsın satamazsın, kopyalarsın kopyalamazsın sana kalmış. Güven ve emek bu kadar kolay kazanılan birşey değildir. Sende bu kadar kolay isteme lütfen...
  8. N

Elif'in diğer ismi ne olsun ?

Elif İNCİ...
  9. N

FOTOĞRAF ve GRAFİKER

Çok değerli bir paylaşım. Çok sağolun...
  10. N

İnanılmaz 3D Tipografi Örnekleri

çok güzel bir paylaşım. çok saol
  11. N

Broşür çalışmam....

Çok güzel çalışmalar ellerine sağlık...Şurup şişesinin canlandırılması şart olmuş...
  12. N

güzellik merkezi için iki kapak çalışması

çalışmanızı daha yüksek çözünürlükte upload etmeniz mümkünmü? Burdan web adresi ve email adresinin altındaki vektörde sorun var gibi görünüyor...
  13. N

Radyo Katalog Çalışması

Kusura bakma Eminecik. Bazen gerginlikler oluyor ister istemez...
  14. N

Radyo Katalog Çalışması

@sedat695 İşte dedim ya sanırım bazı şeyleri sizden daha iyi görebiliyorum, yani görememiş olman normal. Neyse bunların bir önemi yok. Herkesin beğenisi ortada. Uzatmayalım...
  15. N

maxi magazin kapak çalışması

@sedat695 Buna bırak da ben karar vereyim.
  16. N

Radyo Katalog Çalışması

@sedat695 :) Yiğidi öldür hakkını yeme ha... Senden daha az süredir bu meslekle uğraşıyorum merak etme. Napalım bizde bu kadarından anlıyoz işte... Ama şöle bir baktığımdan neyin ne olduğunu galiba sizden daha iyi anlıyorum. Copy/Paste olayları keşke dediğiniz kadar kolay olsaydı. Ama yinede...
  17. N

maxi magazin kapak çalışması

@sedat695 Yazı karekterleri bütünlüğü, renklendirme bütünlüğü, dekube bütünlüğü. Kaç tane dergi hatırlıyorsunuz arasında sizinkiler kadar gözardı edilmiş hatalar olduğunu. Yani sizi acemi gibi eleştirdiğim yok, ama bakıyorum da siz kendinizi çoktan prof. konumuna koymuşsunuz. @grafipapatya...
  18. N

Radyo Katalog Çalışması

@CNM teşekkürler...
  19. N

Radyo Katalog Çalışması

@BAHAR AMa orda 3 tane çalışma yok. ilk resim dışardan aldığım hazır bir resim. Ondan sonra bu resimin üzerinde çalışarak sonraki resimleri oluşturdum. 2. resim Bonus bir çalışma oldu. Ve senin 3. olarak söylediğin de tasarımın kendisi.;) çok Saol...
Yukarı Alt