Arama sonuçları

1. JokerOfHell

Kitap Kapakları

Eline emeğine sağlık. İyi bayramlar. Hangi programları kullanıyorsunuz acaba?
  2. JokerOfHell

kenar sorunu

Sanıyorum http://www.seyretogren.com/video/coreldraw-ile-logolari-vektorel-yapma.html bu video size yardımcı olacaktır.
  3. JokerOfHell

Sütunlarda hizalama sorunu Yardım lütfen

1. soru için, columns içinde farklı boyutlarda ve kalın yazılar yazarsan hizalama olmuyor, otomatikman bozuluyor. Onu da Yazının tamamını seçerek "Text Properties" sağ tarafta bi seçenekler kısmını açıp, orada Frame bölümünde düzeltebiliyorsun. Hizalayabiliyorsun. 2.sorun için de tek tek...
  4. JokerOfHell

Corelde Yazı İçerisine Resim Eklemek(Resimli Anlatım)

Önce resmi seçip, sonra yazıya tıkladığında resim zaten kaybolucak çünkü sen daha içine atmayı bitirmemişsin, sadece hangi resim neyin içine atılacak onu belirlemişsin. Bu belirlemeden sonra: 1) Edit Contents diyip, resmi yazının altına gelicek şekilde istediğin gibi koy 2) Finish Editing This...
  5. JokerOfHell

Corel Draw öğrenmeye hangi sürümü ile başlamalıyım?

Corel Draw için ne bulsam okuyorum, forum çok güzel gerçekten ellerinize sağlık. Video ile anlatımları 3-4 kere izledim. Onun dışında fotoğrafla da ne anlatılsa bakıyorum. Bakınırken buldum bu başlığı ve ilk defa buraya yazdım, aslında birkaç aydır üyeyim; can sıkıntısı diyelim avukatlık değil...
  6. JokerOfHell

Corel Draw öğrenmeye hangi sürümü ile başlamalıyım?

"Türkçemizde PLEASE diye bir kelime yoktur. Veya illa ki ingilizce kullanmak istiyorsak tüm kelimeyi ingilizce kullanalım." tüm kelime "please" değil mi zaten? :) tüm cümle* Türkçe'de "Veya" ile cümleye başlandığını da ilk sende gördüm :) "veya" dan sonra gelen "illa ki" anlatım bozukluğudur...
Yukarı Alt