Arama sonuçları

1. Metopia

Yeni yıl tebriği

Teşekkürler...
  2. Metopia

Yeni yıl tebriği

Alchemist firması için tasarladığım tebrik kartı çalışması...
  3. Metopia

Facebook oyunu için logo

Facebook için oyun ve aplikasyon geliştiren bir firmanın yeni oyunu için tasarladığım logo.
  4. Metopia

MacBook reklam

3-4 yıl önce hazırladığım bir çalışma.
  5. Metopia

İpod reklam afişim

Ev et aynen böyle. Belki yazı ve ürün biraz daha küçülebilir.
  6. Metopia

İlk Kartvizit Tasarımım

Fikir güzel, uygulama yanlış.
  7. Metopia

İpod reklam afişim

"Müziğini konuştur" derken, döverek konuştur mu demek istedin. Tam anlayamadım. "şiddetli müzik" konseptli bir çalışma için uygun olabilecek bir görsel belki. Apple'ın kurumsal fontu Myriad Pro. Senin kullandığın hem biraz garip (yanlış anlama marka için) hem de karakter sorunu var. Sunum da...
  8. Metopia

Acil Yardım (corel draw text 3d altın efekti)

Bunu sıfırdan hazırlaman veya yüksek çözünürlüklü resim (psd, tiff, jpeg) formatında illustrator'a attıktan sonra görseli büyütüp live trace yapman. Live trace'ten sonra görselde beğenmedin veya düzeltilmesi gereken yerler olursa elle müdahele edebilirsin.
  9. Metopia

Yilbaşi turlari afiş çalişmam

Arkadaşlar renklerde sıkıntı var demiş. Bu çalışmanın her yerinde sıkıntı var. Nereyi tutsanız elinizde kalıyor. Bana şaka olsun diye yapılmış bir çalışma gibi geldi.
  10. Metopia

Özel Ders Afişi Nasıl Olmuş?

Bence afiş işi yansıtmıyor. Alt taraftaki grafik daha çok bir jean firmasının ya da gençlere yönelik bir organizasyonun afişi hissini uyandıyor. Font kullanımı çok çok yanlış olmuş bence. Ders isimleri için kullandığın font kendini okutmakta çok zorluk çekiyor ve dikkat çekicilikten uzaklaşıyor...
  11. Metopia

yeni kart çalışmalarım

Grafik gözü denen bir olay vardır. Ne kadar çok iş görürsen o derecede gelişir tasarımların. Benim de seneler önce yaptığım ve başarılı bulduğum tasarımlarıma bakınca aslında çok hatalı ve basit olduklarını farkediyorum. Grafik tasarımı ile ilgili yerli ve yabancı birçok yayın, site ve blog...
  12. Metopia

5D sinema

@htc_gny Teşekkürler.
  13. Metopia

yeni kart çalışmalarım

@kutsi_86 Fazla emek harcanmadan da güzel işler çıkabilir. Ama bunlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim maalesef. Grafik tasarım bir sanat değildir. Fakat sanatın bir çok dalından faydalanır. Ve tasarım görecelidir. Burda tasarıma iyi veya kötü diye yorum yapmıyorum. Sadece grafik tasarım olarak...
  14. Metopia

20 tane logo yaptım beğenmedim

20 taneye ayırdığın süreyi bence 2 veya 3 taneye ayırmalısın.
  15. Metopia

Bilbord Reklam Çalışması

Sadelikten çok çok uzak, tasarımda "az çoktur" yaklaşımına taban tabana zıt bir çalışma olmuş. Bir afiş çalışmasından daha çok font arşivi gibi. Neredeyse beşten fazla söylem var. Sanırım müşteriden de kaynaklı bir sıkıntı olmuş ama burada müşteriyi yönlendirmek de tasarımcıların elinde. Ayrıca...
  16. Metopia

son dönemde yaptıklarım

İçlerinden Argent'i en başarılı buldum.
  17. Metopia

Logo ve maskot tasarımlarım

sunum button veya banner gibi olmuş. Birşey anlaşılmıyor. anlaşılanların üzerine de zaten işin ismi gelmiş. Daha temiz bir layout ta daha net görünebilir. nano nu tasarımı beğendim içlerinden bu arada.
  18. Metopia

Steve Jobs öldüğünde yapmıştım anısına

çok güzel olmuş. text'i fotoğrafla birleştirmek için herhangi bir program kullandın mı?
  19. Metopia

Yüzey kaplama ambalaj tasarımı

Yüzey kaplama ürünleri için tasarladığım şişe ambalajları.
  20. Metopia

5D sinema

5D sinema ve oyun simulatörleri üreten bir firma için kartvizit tasarımı.
Yukarı Alt