Arama sonuçları

1. M

PhotoShop - Css Denemelerim 02

Merhaba.. Arkadaşlar ben PhotoShop çalışmalarımı Html/Css'e çevirmek için çalışmalar yapıyorum. Sizlerden de eksiklerimi bana söyliyerek yardımcı olmanızı istiyorum. Sağ paneli tamamlamak için fırsatım olmadı! Evde internetim olmadığı için hazır buraya gelmişken upload edeyim dedim. Birde...
  2. M

İlk Web Tasarımım - Yorumlarınız

Merhaba arkadaşlar... Ben ilk defa olarak yaptığım bir PhotoShop tasarımını Html-Css kodları ile tam bir web tasarımına çevirdim. Buranın web kodlaması alanı olmadığını biliyorum. Bunda kaynaklı var olan bir kaç kodlama sorunumdan burada bahs etmeyeceğim! Ama sizden tasarımın nasıl olduğunu...
  3. M

Bir deneme çalışması...

Merhaba arkadaşalar.. Hayatımda ilk olarak bir web arayüzü denedim bu konularda deneyimim zayıf yani yorum ve önerilerinizin katkısı olur...
  4. M

Lokum Kutusu Çalışmam

Merhaba... Yorumlarınızı bekliyrum.
  5. M

Elazığ İsaş Petrol İçin Kutu Mendil Çalışması

Yeşil Firmanın rengidir.....
  6. M

Elazığ Medical Park Hastanesi için Kutu Mendil

Sunum biraz aceleye geldi... Çalışmanın beyaz olması istek.
  7. M

Elazığ Medical Park Hastanesi için Küpblok çalışmları

Elazığ Medical Park Hastanesi için küpblok çalışmaları
  8. M

GM danışmanlık için Logo-Antetli - Kartvizit - Cepli Dosya

Arkadaşlar firma bir matematik geometri kurs merkezi. İsimini niye danışmanlık seçtirkleri konusunda bilgim yok. Çalışma tamamen logo vs. dahil olmak üzere bana ait tir. Yorumlarınızı bekliyorum.
  9. M

Dede Petrol için kutu mendil

Yorumlrınızı bekliyorum...
  10. M

Grup Yorum Konser Afişi

Afişte kullanılan resim grubun son kasedinin kapağında kullanılmış olan resimdir.. Yorum larınızı bekliyorum
  11. M

Veşin inşaat logo çalışması

Firma bir yol inşşat firması olduğu için benim önerim yeşil siyah oldu ama tabi karar onların....
  12. M

Gürbüzler 700 gr lokum kutusu

Yorumlarınızı bekliyorum...
  13. M

Broşür Çalışması Yorumlarınızı bekliyorum

Merhaba; aşağıdaki çalışmalar ön tastlaklardır. Müşterinin onayı alındı bize gerkli bilgileri verecek ona göre son halinide buraya yerleştirim... Not: Çalışma PhotShop ile yapılmıştır... Dış Kapak İç Kapak Sayfa 3 sayfa 4-5 Sayfa 6
  14. M

Baklava Foroğrafları Gerekiyor

Merhab Arkadaşlar... Bana acilen yüksek çözünürlükte baklava fotoğrafları gerekiyor. Bir baklava kutusu tasarımı içi. Özellikle üstten çekilmiş tepsi fotoğrafları vs.. çok iyi olur; zemin olarak kullanmak için! İlginiz için teşekürler, kolay gelsin.
Yukarı Alt