Arama sonuçları

1. S

Kişisel Esintiler

@Erkan Nehir Sorun eleştirilmek değil , eleştirmeninde bir adabı vardır bazıları onu tutturamıyor demek istiyorum :) Eleştiri küçümseyici, aşağılayıcı vs. olmamalıdır kanımca :)
  2. S

Kişisel Esintiler

@Hakan Dağdeviren İlk izlenim önemlidir :) Ama arada bakmaya çalışıyorum yinede
  3. S

Kişisel Esintiler

@Hakan Dağdeviren Hoşbuldum. Teşekkür ederim ama alışamayacağım kararına vardım ben. Hoşgörü pek yok gibi..
  4. S

Kişisel Esintiler

@Hakan Dağdeviren İsmim Arzu :) Rica ederim efendim. @Erkan Nehir Yaklaşık 6 yıldır sanal alemdeyim ve birçok sitede yöneticilik yaptım kendime ait sitelerim var. (webmaster siteleri, vbulletin destek siteleri, genel forum vs..) Çalışmalarımı başka sitelerde ben yaptım diye paylaşan...
  5. S

Login box| Sisimores

@Hakan Dağdeviren Teşekkürler. Aklımda bulundururum.
  6. S

Login box| Sisimores

@Hakan Dağdeviren Yok normalde psd çalışması olarak bir arkadaşım için hazırlamıştım ilk bu halini göstermiştim kendisine o yüzden resim olarak bunu kaydetmiştim daha sonrasında çalışmayı tamamladım türkçe karakterler ve eklemelerden sonra arkadaşıma css ye dökmesi için verdim :)...
  7. S

Kişisel Esintiler

@Hakan Dağdeviren Genelde dikkat ederimde bunlar ilk denemeler, ya da öylesine can sıkıntısından yapılmış çalışmalar o yüzden ona önem vermedim. İlk eklediklerim imza çalışmaları, ikinci eklediklerimin ilk çalışması e- kart çalışması, diğerleri ise avatar çalışmaları :) Sisimores...
  8. S

Deneme Çalışmalarım :)

İlk çalışmadaki o ortada olan kırmızımsı şekil hoş durmamış gibi geldi :) Emeğinize sağlık :)
  9. S

Grafikerler.org Ayvalık'ta

Çok güzel olmuş :) Emeği geçenlerin ellerine sağlık :)
  10. S

Selamlar arkadaşlar..

Hoşgeldiniz :) Keyifli forumlar dilerim :)
  11. S

Login box| Sisimores

@griejderha Daha sonrasında düzeltilmişti onlar psd halinde türkçe karakterli normalde indirme linki ile veriyordum burada sadece resmi koydum taslak olarak ;)
  12. S

Tuttu tutmadı oyunu

Tuttu :) Benim için çok büyük bir tutku bu. Yaptıklarının beğenilmesi sana daha çok heves veriyor ?
  13. S

Bu gün kendinizi nasıl hissediyorsunuz ?

İğrenç, berbat, kötünün kötüsü ... :D
  14. S

Nasıl Grafiker Oldunuz ?

4 veya 5 yıl önce bir forum sitesinde yöneticilik yapıyordum.Orada adobe' nin photoshop programı ile avatar , imza vs. gibi çalışmalar yapan arkadaşlar vardı. Bende öyle bir deneme yapıyım dedim ve başladım programın heryerini kurcalayarak öğrendim her gün yeni bir şeyler öğreniyordum bir süre...
  15. S

Merhaba :)

@Günay YUNUS Hoşbuldum :)
  16. S

Resimli Şarkı Çalışması

@Erkal ÇOŞKUN Haklısınız hiç aklıma gelmemişti.
  17. S

Kişisel Esintiler

Hepsi Bana Aittir.
  18. S

Rank Seti | Sisimores

'YD' örnek için kullanılmıştır.
Yukarı Alt