Arama sonuçları

1. aksesuar logosu için bir isim

aksesuar logosu için bir isim

Arkadaşlar ben bir aksesuar mağazası kuruyorum fakat ismi ne olacağına karar vermedik ben sizden şahsi fikirlerinizi bekliyorum. Çok teşekkür ederim..
  2. mamican

Grafiker yardımcısı

ofis ortamı veya freelance mi diye belirtilmemiş bende sizinle takım arkadaşı olmak isterim.
  3. mamican

Acil grafiker ARANMAKTADIR.

size bir mail attım okunup geri dönerseniz sevinirim.
  4. mamican

Logo İstiyorum

sizinle çalışmak isterim. bilgilerinizi desingfor34@gmail.com adresime gönderirseniz çalışmanıza hemen başlaya bilirim. iyi çalışmalar dilerim ....
  5. mamican

Freelancee grafiker aranıyor

çalışmak isterim desingfor34@gmail.com 0 537 323 00 17
  6. mamican

Freelance iş alabilirim...

Photoshop freehand ıllustrator corelDraw Proğramlarında Kurumsal kimlik çalışmaları,Afiş,Dergi,fotoğraf montajlama özel günler özel tasarımlar (sizin ve aşkınızın karelerinden oluşan bir albüm) Alanında her türlü işleriniz alabilirim.. desingfor34@gmail.com 0 537 323 00 17
  7. mamican

...Bıdı Bıdı...

hoş bir ortam olmuş bizim gibi ezik üyelerde bıdı bıdı yapabilirmi :)
  8. mamican

Grafik Tasarımcı // Part Time veya Freelance

Çalışma arkadaşı bulmadysanız birlikte çalışabilir. iyi çalışmalar dilerim.
  9. mamican

Acil grafiker -

inşallah yetiştirirsiniz avrupa yakası olsaydı gerekirse sabahlanıp yapılabilirdi işiniz. iyi çalışmalar
  10. mamican

İstanbul Yenibosna GRAFİKER

tam zamanlımı çalışana ihtiyacınız var..
  11. mamican

Mac mi? Pc mi?

Tuncer bey yazdıklarınız 2 kez okudum özellikle probleminizi pc nin çözmesine çok şaşırdım ben baba mesleği yapıyorum. ben pc kullanmadan mac kullandım pc bana çok saçma ve basit geliyo siz düşüncelerinizi yazınca şaşırdım, arasıra pcle ilgilenmek gerekir. :) ellerinize sağlık paylaşımınız için
  12. mamican

Mac mi? Pc mi?

arkadaşlar grafik tasarım için üretilmiş bir tekneloji ile güncel hayatta kullanılan cihazları eşleştirmek doğrudeğil fikrimce. mac baştan başa bir desing demek fikrimce. en önemlisi gerçek bir grafiker grafik tasarımcı bunu daha iyi bilir. sebebine gelince mac sisteminde grafik adı altında hem...
  13. mamican

Adobe Illustrator'e hakim freelance eleman aranıyor

Biz ilanla ilgileniyoruz fakat ilan sahibinden iyi yada kötü bir sonuç yok sanırım aranan kan bulundu :) herkese iiiyi çalışmalar
  14. mamican

Grafik Tasarımcı Nasıl Olunur?

Ben Baba mesleği yapıyorum babam eskiden şimdi mac pc çizdiklerimi elinde çiziyomuş önceki imkanlar şimdi kadar basit değilmiş fakat faruk beyin dediği gibi herşey proğramda kursda eğitimde bitmiyo çok fazlada olmasa yetenek meselesi diye düşünüyorum. bence herkes yukardaki altın değerinde...
  15. mamican

Kız kulesi

arkadaşım tebrik ederim güzel çalışma emeğine sağlık.
  16. mamican

Sezonluk Grafiker Aranmaktadır. - Antalya

sadece antalya içersinden mi katılabiliyoruz yoksa başka şehirler olabilirmi iyi çalışmalar dilerim
  17. mamican

İllüstrasyon nasıl ve nereden öğrenebilirim?

pc ne proğramı yükle ve arkadaşlarımızın ve bizim yardıımızla öğrenbilirsin veya ismek adı altında devlet ücretsiz kurslar veriyo katılabilirsin. Bilge adama kayıt olabilrsin yanlız ücretler heryerde biraz fazladır, grafik tasarımı zevkli ve bir oakarda hayal gücüne bağlı bir meslektir. iyi...
  18. mamican

Yapmış Olduğum Bir Kaç Çalışma

çalışmaların deme modunda olsada hoş olmuş ellerine sağlık iyi çalışmalar dilerim..
  19. mamican

Adobe Illustrator'e hakim freelance eleman aranıyor

konu hakkında biraz açılım yaparsanız isteğinize en kısa zamanda cevap alabilirsiniz. netür bir teknik çizim istemektesiniz. iyi çalışmalar dilerim 24 saat teknik hizmet.
Yukarı Alt